FİLTRELE Filtreleri Temizle
 • Renk
 • İplik Cinsi
 • Ölçü
 • Ürün Özelliği
 • Ölçü Aralığı
 • Fiyat Aralığı
YOLLUK
 • Genişlik
  cm
 • Derinlik
  cm
 • TL
391 Ürün
+3
Ölçü Seçenekleri
+75
Ölçü Seçenekleri
+19
Ölçü Seçenekleri
+3
Ölçü Seçenekleri

Evlerinizin giriş bölümünde yer alan koridor ve antrelerin dekorasyonu için farklı mobilya modellerini sizlerin beğenisine sunan Vivense, koridor dekorasyonu konusundaki en önemli ürünlerden biri olan halı ve yolluk ürünleriyle de dikkati çekiyor. Birbirinden canlı yolluk halı tasarımları sayesinde hem genç hem de yaşlı ailelerin tercih edebileceği ürünlere sahip olan Vivense koleksiyonu, herkesin beğenebileceği modellere sahiptir.

Son dönemde giderek yaygınlaşan çift taraflı halı modellerinin yanı sıra ince uzun ve tüm koridorunuzun zeminini kaplayan klasik yolluk modelleri Vivense müşterilerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Üç boyutlu desenler geliştiren tasarımcılar sayesinde uzun ve ince görünen koridor yapısının göz yanılgısı ile daha geniş ve zengin gösterilmesini sağlayan yolluk halılar, birbirinden cazip renklerle Vivense tarafından müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Dekoreko, Sanat, 3K Konsept, Merinos ve Saray Halı gibi sektörün dev markalarının halılarını kendi bünyesinde toplayan Vivense, müşterileri için özel seçilmiş tasarımlara sahip yolluk halılara kendi koleksiyonu içerisinde yer verir. Spor görünüme özen gösteren genç evleri için 3 boyutlu kontrast halılar sunan Vivense, oturma odasında da kullanılabilecek çok amaçlı ince ve uzun halı tiplerini de müşterilerine sunmaktadır.

Koridorlarda daha hızlı hareket eden insanlar için en önemli sorunlardan biri koridora yerleştirilen halıların zemin üzerinden kaymasıdır. Denge kaybı sonucu ağır yaralanmalara sebebiyet veren bu kötü durum, kaymaz yolluk üretimi ile ortadan kaldırılmıştır. Kaymaz yolluk ve kaymaz halı modellerine kendi bünyesinde yer veren Vivense, farklı tasarımlarla bu ürün yelpazesini genişletmiştir.

Tüm ürünlerde kaliteyi ve müşteri deneyimini önemseyen Vivense, yaşam alanınıza canlılık ve enerji katacak akrilik, pamuk, şönil ve polipropilen olarak üretilmiş halı ve yolluk tasarımlarını sizlerle buluşturur.

Vivense markası altında satılan tüm halı ve yolluk ürünlerine, modellerine Vivense.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Halı ve yolluk halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, modellerin boyutlarını öğrenmek, istediğiniz modelin indirimli satış fiyatını ve uygun ödeme koşullarından faydalanarak alışveriş yapmak için Vivense.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Vivense, ev dekorasyonuiçin aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz çözüm ortağınızdır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL