FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Malzeme
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
  • TL
4647 Ürün

Kumaşı değiştirilebilir

Kumaşı değiştirilebilir

Kumaşı değiştirilebilir

Kumaşı değiştirilebilir

+2
Ölçü Seçenekleri

Kumaşı değiştirilebilir

+3
İçerik Seçenekleri

Yemek odanızın ihtiyacı olan her şey Vivense Yemek Odası Mobilyaları kategorisinde! Yemek odaları; salonların genellikle köşelerinde bulunan ve şık bir şekilde dekore edilen, zevke göre yemek masası, yemek masası sandalyeleri, konsol, ayna gibi detayları bir arada sunan yemek alanı olarak bilinir. Kalabalık ailelerin toplanma yeri yemek odalarında kullanım rahatlığı ön planda olduğu gibi aynı zamanda tarz da oldukça önemlidir.

Yemek odası dekorasyonu için seçim yaparken aynı zamanda salon dekorasyonunuzu da göz önünde bulundurmanız gerekir. Bir uyum içerisinde şıklık sunacak yemek odası takımları ile siz de evinize dekoratif bir dokunuş yapabilirsiniz. Retro, doğal, ahşap, modern, şık, country, avangart ve klasik yemek odası mobilyaları her ev ve tarz için uygun alternatiflerle dolu.

Yemek odası için ayrı ayrı yemek sandalyesi, yemek masası ya da gümüşlük gibi mobilyaları seçebileceğiniz gibi aynı zamanda bir bütün içerisinde tasarlanan hazır yemek odası takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Yemek odası mobilyaları için fiyatlara göre bir sıralama yapabilir ve bütçenize en uygun yemek odası mobilya fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki eve ulaşmanız için farklı model alternatifleriyle dolu Vivense'de tam da düşündüğünüz gibi bir ev dekorasyon fikri mutlaka var. Eviniz için ideal tüm mobilya çeşitlerine Vivense'den ulaşabilir ve evinizi dekore etmeye zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL