Öne Çıkan Özellikler
Kampanya

Çiçek Gibi Kış İndirimleri

Şubat sonuna kadar yapacağınız 5000 TL ve üzeri alışverişlerde sepette ekstra %25 indirim sağlayan kupon kodunuz: kardelen

Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Düz Sandalye 340 TL 680 TL
Desenli Sandalye 340 TL 680 TL
Konsol 2.490 TL 2.490 TL
Yemek Masası 1.390 TL 1.390 TL
Bench 500 TL 500 TL
Konsol Aynası 370 TL Takıma Ekle
Açılır Yemek Masası 1.850 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Fransa'nın lavantalarıyla ünlü bölgesi "Provence" in isim verdiği, nostaljik ve romantik kır yaşamından ilham alan bir stilin ruhunu, evinize taşıyacak eşsiz bir fırsat… Country Yemek Odası Takımı, evinizle birlikte sofralarınızı da provence tarzın o büyülü dünyası ile buluşturuyor. Bugünün izlerini geçmişte arayan, keskin modern çizgilerden kaçarak mekanlarda yaşanmışlığa önem veren, yüzyılın trendi, "eskitme" nin el işçiliği ile titizlikle uygulandığı takım, doğal meşe kaplama yüzeyleri ile buram buram doğa kokuyor... Masif kayın ayaklar, beyazın arasına zarifçe sızmış naturel tonlarda döşemeler...Orijinal yapısının uzun yıllar bozulmadan kalmasını sağlayacak mobilya teknikleriyle donatılan takıma eşlik eden konsol, ince kabartma desenleri ve şık kulplarıyla mütevazi bir görkeme sahip. Tercihinize göre, salonunuzda da dekoratif bir mobilya olarak kullanabileceğiniz uzun puf, bağımsızlığı ile son derece işlevsel ve sıra dışı. Masa kenarlarında da kullanılan kabartma desenler, sanatsal estetiğin sadelikle kusursuz uyumu... Size ve konuklarınıza, lavanta ve kır esintileriyle birlikte uzun, keyifli yemek sohbetleri vaat eden Country Yemek Odası Takımı, bambaşka bir ev yaşamının, deneyimin kapılarını aralıyor...
Ürün Açıklaması

 

Takım içeriği; 1 adet masa, 1 adet konsol,1 adet puf ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takıma konsol aynası dahil değildir isteğe bağlı olarak ekstra alınabilir.
Malzeme; masa ve konsol üst tabla MDF üzeri doğal meşe kaplama, kayıtlar MDF, ayaklar masif kayın ağacından üretilmiştir.
Cila; beyaz eskitme. El ile eskitme yöntemi kullanılarak boyanmıştır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir. Sandalye & Puf iskeleti; masif kayın ağacından üretilmiştir. Ağaçlar 1 ay boyunca bilgisayar kontrollü kurutma fırınlarında ağacın nemi 8 dereceye düşene kadar bekletilmektedir.
Tüm iskelet zıvana birleşim kullanılarak montajlanmaktadır. Kurutulmuş kereste kullanımı ve zıvana birleşim, ürünün uzun yıllar yapısını bozmadan kalmasını sağlar.
Sandalye döşemesi;oturum minderinde 30 dansite soft gri sünger kullanılır.
Ahşap ayaklar masif kayın üzerine ekru mat lake boyanmıştır. Son katında akrilik esaslı sararmaz vernik vardır, bu sayede aynı rengi yıllarca korumaya devam edecektir.
**Ürünün kumaş deseni değişmiştir, lütfen 0850 480 25 35 numaralı müşteri hizmetlerimizden bilgi alınız.

Ölçüler

Takimin Parçalari
Genislik
Derinlik
Yükseklik
Masa
185 cm
92 cm
75 cm
Konsol
205 cm
50 cm
90 cm
Sandalye
46 cm
64 cm
98 cm
Puf
133 cm
44 cm
48 cm

 

 

 

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 29 Mart-03 Nisan

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde tüm ilçelere; Bursa ve Kocaeli illerinde merkez ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.