FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
53 Ürün

Halılar ev dekorasyonunun ayrılmaz bir parçasıdır. Evlerin zemininde görmeye alışık olduğumuz halılar evin dekoratif bütünlüğünü tamamlarken aynı zamanda da oda ısısını korurlar. Bu durumu zemine yalın ayakla bastığımızda ve daha sonra halının üzerine bastığımızda kolaylıkla fark edebiliriz. Bu nedenledir ki annelerimiz sıklıkla bizi yere yalın ayakla basmamamız konusunda uyarır. Ancak halıların ısıyı koruma özelliği yaz aylarında dezavantaja dönüşebilir. Bu gibi durumlarda yazlık halılar imdadınıza yetişiyor. İnce yapıları ve serin tutan malzemelerden üretilen yapılarıyla yazlık halı modelleri ev dekorasyonunuzdan ödün vermeden serin kalmanızı sağlayacak.

İnce yazlık halı ve yazlık kilim, yaz aylarında ev dekorasyonunuzun vazgeçilmezi olacak. Yaz aylarında hava sıcaklığının 30-35 derecelerin üstüne çıktığı bir şehirde yaşıyorsanız hav seviyesi yüksek olan halılar sıcak havalarda size zorluk çıkarabilir. Bu gibi durumlarda yazlık halı ve kışlık halı olmak üzere iki çift halı bulundurmanız sizin faydanıza olacaktır. Yazlık kilimlerde serin tutmalarının yanı sıra aranan bir diğer özellik ise kaymamalarıdır. Yazlık kilim ince ve hafif yapısı gereği diğer kilim ve halılara oranla kaymaya daha müsaittir. Bu nedenle yer tutuşu yüksek olan yazlık kaymaz halı modellerini tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Vivense sizlere geniş bir yazlık halı ürün yelpazesi sunuyor. Ürünleri yazlık halı fiyatlarına göre sıralayarak bütçenize ve zevkinize en uygun seçeneği bulabilr ve ucuz yazlık halıları ev dekorasyonunuza katabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir ve kapınızda teslim alabilirsiniz. İsterseniz Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense showroom'larını ziyaret ederek beğendiğiniz ürünleri yakından inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense showroom'larındaki anlaşmalı iç mimarlarımızdan ücretsiz ev dekorasyonu önerileri alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için Vivense'ye gelin ve farkı siz de yaşayın.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL