FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
3 Ürün

Yetişkin bir bireyin günde ortalama 7 ila 9 saat arasında uyku uyuması gerekmektedir. Dolayısıyla 7-9 saatlik bu uykunun sağlıklı olması için uykunuzun bölünmeden tamamlanması gerekir. Kesintisiz uyku isteyenler, soluğu ortopedik yaylı yatakları sizlerin hizmetine sunan Vivense'de almaktadır. Güzel bir uykunun en kritik tarafını, ortopedik yataklar oluşturmaktadır. Yaylı yatak, ana malzemesi yaydan oluşan, vücuda destek sağlayan ve yatağa da esneklik kazandıran bir yatak çeşididir.

Yaylı yataklar bir diğer adıyla, ortopedik yatak olarak da bilinmektedir. Daha esnek ve rahat bir uyku deneyimi için sizler de Vivense üzerinden yaylı yataklara göz atabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve hizmetler ışığında, daha konforlu ve kullanışlı yaylı yataklar da sizler için geliştirilmektedir.

Katlanabilir yaylı yataklar, sizlere rahat bir kullanım alanı yaratmaktadır. Katlanabilir yaylı yataklar; size rahat bir kullanım alanı sunmasının yanı sıra, alan genişliği sağladığı ve kolay taşınılabilir olması sebebiyle tercihlerinizin üst sıralarında yer almaktadır.

Tam Full Ortopedik Yataklar

Uykunuz için geçici çözümler aramak yerine, daha kaliteli bir uyku için kalıcı çözümleri size Vivense sunmaktadır. Tam full ortopedik yataklar vücusdunuzu sağlıklı şekilde destekler. Tam full ortopedik yataklar hem ağrılardan hem de bakterilerden uzak bir uykuya davet ediyor.

Yaylı Yatak Modelleri

Rahatına düşkünüm ve uyumayı seviyorum temalı ürünler için ortopedik yaylı yatak modelleri ergonomik, katlanabilir, pedli, organik ve diğer çeşitleriyle Vivense'de! Rahat ve sağlıklı bir uyku çekmek için ideal ortopedik yatak modelleri, konforunuz için dizayn edildi. Size en iyi omurga desteğini sağlayarak vücudunuzun çeşitli bölgelerini de korumaktadır.

Ortopedik Yaylı Yatak Fiyatları

Yaylı yatak modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi ve detay öğrenmek istiyorsanız ilk işiniz Vivense'yi ziyaret etmek olmalıdır. Yapacağınız alışverişler doğrultusunda alacağınız indirimler, yaylı yatak fiyatları konusundaki endişenizi yok etmektedir. İlk alışverişlerinize özel indirimler, belirli tutarları aşan alışverişleriniz için yapılan indirimler ve yine birçok yatak için yapılan özel indirimler sizleri beklemektedir. Ortopedik yaylı yataklar ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye Canlı Destek Hattı'ndan, yardım alarak ulaşabilirsiniz. En ucuz ortopedik yaylı yatak, şüphesiz yine Vivense'de! Ucuz ürün bulacağım diye, internetin altını üstüne getirmenize gerek yok! Sadece Vivense'yi ziyaret ederek ucuzluğun adresine ulaşabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL