FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Küçük evlerin tercihi haline gelen köşe takımları, kullanışlı olmaları ve yer kaplamamaları sebebiyle her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Mobilya sektörünün en özgün tasarımlarını ve kullanışı bir araya getiren Vivense, yataklı köşe koltuklarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir oturma odasına sahip olmak için mobilya tercihlerinin özenle gerçekleştirilmesi gerekir. Eviniz, sizin kişiliğinizin ve tarzınızın birer aynası gibidir. Bunu en iyi şekilde yansıtmak isteyenler, oturma odalarının düzenini iyi bir şekilde oluşturmalıdır.

Yataklı L Koltuk

Kişiliğiniz ve tarzınız olduğu kadar rahatlığınızı da benimsediğiniz zamanlarda, fonksiyonellik ve işlevsellik gibi özellikleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. Vivense; köşe koltuk takımları, retro koltuklar, yataklı köşe takımları, yataklı L koltuklar, modern koltuklar, avangart koltuk takımları ve yine birbirinden farklı birçok tasarım seçeneğiyle sizleri karşılar.

Köşe koltuk denilince akla gelen yegane koltuklar L koltuklardır. Yataklı olanlarının en çok tercih edilenler arasında yer edindiği şu dönemlerde, rahatınızı bu koltuklarla daimi kılabilirsiniz. Puflarla ve berjerlerle desteklenen köşe koltuklar, rahatınızı maksimize ederek sizi mest etme yolunda hızla ilerlemektedir. Köşeli takımı yataklı seçeneklerini siteden inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yataklı köşe koltuklar, zaten konforun ve işlevselliğin birincil adresi haline gelen L koltukları daha değerli mobilyalar haline getirmektedir. Özellikle genç nesilin dikkatini üzerine çeken ve betonlaşan metropol şehirleri içinde küçülen evlere sığabilen bu ürünler, yataklı oluşlarıyla küçük evlerde misafir ağırlamayı kolaylaştırmaktadır.

Yataklı Köşe Koltuk Takımları

Yataklı köşe koltuk takımları; L köşe koltuk, ekonomik köşe koltuk, premium köşe koltuk, uzanmalı köşe koltuk, chesterfield köşe koltuk, modern köşe koltuk, sandıklı köşe koltuk modelleriyle Vivense’nin mimarlarının dehalarının birer ürünü halini almıştır.

Yataklı L Koltuk Modelleri

Yataklı L koltuk modelleri, kalitenin konforla tanışmasının ürünleridir. Kutu kol, ince kol, geniş kol, p kol veya kolsuz modeller arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bol yastıklı modellere göz atabilir, dilerseniz mindersiz bir ürün satın alabilirsiniz. Kısacası siz nasıl isterseniz!

Yatak olan köşe takımlarında yerden yüksek modelleri tercih etmek istemeyenler için, kısa ayaklı veya zemine sıfır modeller de Vivense’nin geniş ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Yataklı Köşe Takımları Fiyatları

Yataklı köşe koltuk takımları ve fiyatları, koltukların ayrıntılarına göre belirlenmektedir. Eğer minderli modeller veya puflu modeller tercih ediyorsanız, daha yüksek fiyatlandırmalar olabilir. Bunun yanı sıra genel fiyat skalası çok fazla oynamamaktadır.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL