FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Yatak Ölçüsü
  • Ürün Tipleri
  • Ürün Özelliği
  • Fiyat Aralığı
YATAK
  • TL
747 Ürün
+2
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+7
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+9
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+3
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+4
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+9
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+7
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+9
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+8
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+5
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+9
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+7
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+9
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+5
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+8
Yatak Ölçüsü Seçenekleri
+7
Yatak Ölçüsü Seçenekleri

Türkiye'nin mobilyacısı Vivense, birbirinden rahat ve kullanışlı yatak modelleriyle yatak odalarınızı süslemek için hazır. Onlarca farklı boyut ve kalitedeki yatak modelleri arasından rahatınız için en uygun yatağa anında ulaşabilirsiniz.

Vivense yatakları, konforuyla fark yaratan seçenekler sunuyor. Bel ağrısı çekenler, rahatlıktan vazgeçmeyenler ve farklı boyutlarda yatak tercihi yapmak isteyenlerin en uygun yatak modeline ulaşabileceği Vivense yatak kategorisinde, en uygun yatağa ulaşmak son derece kolay. Ayrıca akıllı arama özelliği ile en güzel yatak için yatak fiyatlarına göre sıralama yapabilir, en uygun yatak fiyatına zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Tek kişilik yatak ve çift kişilik yatak için de farklı boyut alternatifleri sunabilen Vivense yatakları arasında tam da ihtiyacınız olan yatak boyutuna siz de ulaşabilirsiniz. Vivense yataklar kategorisinde yeni yataklar için farklı modellere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda kampanyalı yatak modelleri için de birden fazla seçenek bulabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine teslimat yapan Vivense.com'da yatak siparişi vermek işte bu kadar kolay. Ayrıca Türkiye'nin birçok yerinde bulunan mobilya mağazası showroom'larda tüm yatak modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bir Vivense markası olan Luna yatakları arasından hayalinizdeki yatak için şimdi seçim yapın. Yatak modellerinin yanı sıra yatak odanızın diğer ihtiyaçları için de Vivense yanınızda. Gardrop, komidin ve baza gibi yatak odası mobilya alternatifleriyle hayalinizdeki yatak odasını dekore etmek çok kolay. Siz de Vivense'nin geniş ürün yelpazesi ile evinizi güzelleştirin.

Tek Kişilik Çift Kişilik Yatak Modelleri

Eviniz için en rahatını düşünen Vivense, rahatlığın güzel bir uykudan geçtiğinin farkında. Rahat bir uyku için ihtiyacınız olan onlarca farklı alternatifi olan yatak modelleri arasından en iyi yatak modeline ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz tekli yatak modeli ya da çiftli yatak modeli alternatifleri de yine Vivense'nin derin ürün yelpazesinde mevcut. Size sadece yatak odanıza göre seçim yapmanız kalıyor.

Visko yatak ve lateks yatak gibi alternatifler arasından da tercih yapabilir ve rahatlığına göre yatak seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca bir Vivense markası olan Luna yatakları da yatak kategorisinde mevcut. Rahatınız için en ince ayrıntısına kadar düşünen ve kullanıcı memnuniyetini üst seviyede tutan Luna yatakları belki de yıllarca aradığınız yatak modelini bulmanıza yardımcı olacak. Yatak odasında yuvarlak mobilyalar seçen ve tarz olarak bunu benimseyen kişilerin tercihi olan yuvarlak yatak modelleri arasından da tarzınıza en uygun yuvarlak yatağı seçebilirsiniz.

Yatak Fiyatları

Modern ve retro gibi farklı seçenekler arasından seçim yapmak oldukça kolay. Vivense.com'un akıllı arama sistemiyle de yatak fiyatlarına göre filtreleme ve sıralama yapabilir, bütçenize en uygun yatak modelini zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. Ayrıca yatak odası için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan yatak odası takımları ve diğer yatak odası mobilyaları için de Vivense'nin geniş ürün yelpazesine güvenebilirsiniz.

Hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşmanın yolu Vivense'den geçiyor. Ömrümüzün ortalama 25 yılını uykuda geçirmekteyiz. Günlük konfora veremediğimiz ilgiyi muhakkak uyuduğumuz yatağa vermeliyiz. Günün stresinden arınacak bir uyku arıyor; stres oluşturmayacak bir yatak istiyorsak yatak seçerken çok dikkatli davranmalıyız.

Sadece doğru markadan ürün almakla işimiz bitmiyor. Doğru yatak bizim için hangisi? Bize konfor sağlayıp yeni bir güne ağrısız, stresiz uyanmamızı sağlayacak hangisi? gibi soruların cevaplarını iyi verebilmek gerekir.

Ortopedik yataklar; rahat ve sağlıklı uyku için idealdir. Vücudunuza en iyi desteği sağlayan yataklar dan biridir. Bel ve boyun bölgenizi koruma altına alır ve en iyi uyku için gerekeni sağlar. Omurga sistemini de destekleyen bu yatağı, oturarak çalışan, gün boyu ayakta kalan kişiler tercih edebilir.

Visko yataklar viscoelastic malzemeden üretilir. Bu yataklar ile rahat ve stressiz bir uyku ortamı sağlanır. Visko yatakları her birey tercih edebilir. Burada ayrıcalıklı olarak bu yatağın, rahat bir uykunun ötesinde medikal tedavilerde de kullanılıyor olmasıdır. Bu yatakları üreten firmalar bazı ek özelliklerden de faydalanmanızı sağlar. Bunları markaların yataklarını incelerken görebilirsiniz.

Uyku kalitesini arttıran ve bunu birçok kez kabul ettiren lateks yataklar, kauçuk ağacı sütünün işlenmesi ile oluşturulur. Yapısı ve görünümü ile diğer yataklardan farklıdır. Uzun ömürlü olan bu yatak kava akımını sağlayarak yatağın ömrünü uzatır. Vücudun bütün noktalarını destekler. Uyku konusundaki şikayetlerinizi minimuma indirir. Vivense'de tüm uyku probleminizi ve sırt-boyun ağrılarınızı sona erdirecek ortopedik yatak modellerine göz atabilir, güne yenilenmiş ve tazelenmiş şekilde başlayabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL