FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Rahat bir uyku için tercih edilen yatak pedlerinin farklı alternatiflerine Vivense'den ulaşabilirsiniz. Genellikle yatak üzerinde rahat bir katman oluşturmak için kullanılan yatak pedleri, kullanıcılarına rahat ve konforlu bir uyku vaadediyor.

Yatak pedleri için seçim yaparken visco yatak pedi ve jel yatak pedi seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve yatak odanız da rahatlığın bir adım ötesine geçebilirsiniz. Özellikle ortopedik olarak rahatsızlık çekenlerin kurtarıcısı olan yatak pedleri, tek kişilik yatak pedi ve çift kişilik yatak pedi olarak da farklı alternatifler sunuyor.

Vivense yatak pedi modelleri için fiyat sıralaması yaparak bütçenize en uygun yatak pedi fiyatına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca rahat bir uyku için özellikle tasarlanan ve Vivense markası olan Luna yataklarından da ihtiyacınıza göre seçim yapabilir rahat bir uyku için tüm zeminleri hazırlayabilirsiniz.

Yatak şiltesi olarak da bilenen yatak pedleri gibi yatak odanızın tüm ihtiyaçları için de Vivense yanınızda. Yatak odası takımları ya da yatak odası mobilyaları arasından seçiminizi yaparak yatak odası tasarımınızı tamamen baştan yaratabilirsiniz. Hayalinizdeki eve ulaşmanız için her zaman yanınızda olan Vivense'de tarzınıza uygun mobilya alternatifleri mutlaka var.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL