Öne Çıkan Özellikler
Kampanya

İndirim Şenliği!

Mayıs sonuna kadar yapacağınız 2500 TL ve üzeri alışverişlerde sepette ekstra %15 indirim sağlayan kupon kodunuz: karnaval

Takım Parçaları Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Komodin 538 TL 1.076 TL
Dolap 4.452 TL 4.452 TL
Şifonyer-Ayna 1.367 TL 1.367 TL
Bazalı Karyola 160x200 1.295 TL 1.295 TL
Bazalı Karyola 180*200 1.378 TL Takıma Ekle
Luna By Vivense Yatak(160 x 200 cm) 929 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Semarkand Yatak Odası Takımı, ağır ve güçlü duruşunu sağlam iskeletinden alıyor. MDF üzeri ceviz renk kaplamasıyla zamansız bir tasarım. Şifonyer ve gardırop üzerindeki çizgisel süslemelerle zengin bir dokuya sahip. Komodinlerle birleşen geniş yatak başlığı, tüm vurguyu üzerine çekiyor.
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği; 1 adet gardırop, 1 adet karyola, 2 adet komodinden 1 ve adet şifonyer + aynası oluşmaktadır.
Karyola Başlığı MDF üzerine ceviz kaplama malzeme üzerine sünger+kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Çerçevesi Tamamı MDF üzerine ceviz kaplama malzemeden üretilmiştir
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.
Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur.
Gardırop Malzemesi Ana gövde ve ön kapaklar MDF üzerine ceviz kaplama ile, dolap içi raf, dikme ve arkalık suntalam malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin Malzemesi Tamamı MDF üzerine ceviz kaplama malzemeden üretilmiştir.
Şifonyer Malzemesi Tamamı MDF üzerine ceviz kaplama malzemeden üretilmiştir.
Baza Malzemesi Tamamı metal profilden üretilmiştir.
Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır.
Baza Tipi Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.
Baza Özelliği Bazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.
Ek Bilgiler Komodin, şifonyer ve gardırop kapaklarında stoplama sistemli ray kullanılmıştır.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ölçüler

Takimin Parçalari
Genislik
Derinlik
Yükseklik
Gardırop
275 cm
70 cm
224 cm
Karyola
168 cm
207 cm
97 cm
Şifonyer
130 cm
46 cm
77 cm
Komodin
60 cm
48 cm
97cm

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 12-17 Temmuz

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde tüm ilçelere; Bursa ve Kocaeli illerinde merkez ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.