Öne Çıkan Özellikler
Kampanya

Hoşgeldin İndirimi

Şubat sonuna kadar yapacağınız alışverişlerde sepette ekstra %5 indirim sağlayan kupon kodunuz: hsgldn5x

Ürün Açıklaması
* Hindistan cevizi, besin olarak en lezzetli meyvelerden bir tanesidir, uykumuz için de çok önemlidir.
* Özellikle kabuğunda bulunan liflerin birçok hastalığa iyi geldiği ve yorgunluğu azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
* Coco Visco Yastık, doğal yapısı gereği, nemli ortamlara dayanıklı bir üründür.
* Şekil özelliğini koruyan Coco Ortopedik Visco boyun yastığı yüksek teknolojili ekolojik su emülsiyonu malzemeden oluşmaktadır.
* Bu malzeme basınç noktalarına mükemmel bir dağılım ve doğru duruş sağlamak için ideal bir destek oluşturarak, baş ve boyunun tam şeklini alır.
* Yastıkta yer alan delikler ekstra yumuşaklık sağlayarak, hava akışının oluşumuna yardımcı olur.
* Uyku esnasında omurganızın doğru bir çizgide kalmasını sağlar ve gece boyunca rahat bir biçimde uyumanızı sağlar.
* Hangi pozisyonda uyunursa uyunsun boyun ve omuz kaslarının tam gevşemesini sağlar.
* Hindistan cevizinin yumuşak kokusu sakin ve huzurlu bir uyku için mükemmel bir ortam sağlar.
* Coco ortopedik visco boyun yastığı, yatış esnasında boyun bölgesinde basıncı minimalize ederek, kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur
* Yastığın anatomik şekli boyun kaslarınızın rahatlamasına ve omurganızın doğru pozisyonda durmasına yardımcı olur.
* Her tür uyku sorunu için kullanılabilen Coco ortopedik visco boyun yastıkları, özellikle boyun ağrısı, boyun fıtığı ve boyunda düzleşme gibi problemleri olan kişiler için tavsiye ediliyor.
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 02-07 Mart

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Kargoyla teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.