Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Sandalye 196 TL 784 TL
Konsol 1.425 TL 1.425 TL
Masa 781 TL 781 TL
Gümüşlük 1.101 TL Takıma Ekle
Tv Ünitesi 485 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması

Takım içeriği; 1 adet masa, 1 adet konsol ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Depolama üniteleri gövde malzemesi suntalamdır.
Konsol ve gümüşlük kapakları suntalam malzemeden 2 farklı renkte üretilmiştir.
Konsol, 2 kapaklı dolap ve 3 çekmece modülünden oluşmaktadır. Konsol aynası ürüne dahildir.
Gümüşlük cam kapaklı dolap modülü ve dolu kapaklı kısa dolap modülünden oluşmaktadır.
TV sehpasında alt modülünde raf ve çekmece bulunmaktadır, arka panelde kablo için gerekli delikler açılmıştır. Televizyonunuzu ister panele asabilirsiniz isterseniz rafın üzerine serbest şekilde koyabilirsiniz.
Masa tablası ve ayakları krem suntalam, masa yan kayıtları ise ahşap desenli suntalamdır.
Sandalye iskeleti kayın masif malzemeden imal edilmiş ve döşemesi yapılmıştır. Döşeme malzemesi takıma uygun renkte suni deridir. 

Ölçüler

Takımın Parçaları
Genişlik
Yükseklik
Derinlik
Gümüşlük
120 cm
174 cm
48 cm
Konsol
200 cm
80 cm
48 cm
Tv Ünite
130 cm
37/150 cm
48 cm
Masa
160/200 cm
90 cm
80 cm

 

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 16-21 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.