World'e Özel Vivense’de 10.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 8 Taksit, 75.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 9 Taksit ve %8 indirim!


World ile 31 Mart 2024 tarihine kadar Vivense Mağazaları ve www.vivense.com web sitesinden yapacağınız taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Yapı Kredi Bireysel ve Vakıfbank - Anadolubank -Albaraka Bireysel Worldcard’lar ile 1000 TL ve üzeri 3-4 taksitlerle yapılan alışverişlerde banka tarafından +5 ek taksit verilecektir. Ek taksit kampanyasından Yapı Kredi World Eko kartlar ve Ticari kartlar yararlanamayacaktır.  

 BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince; Bireysel kredi kartları ile cep telefonu alışverişleriniz tek çekim, beyaz eşya- mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit yapılabilmektedir. 

İşlemlerin ek taksit kampanyası kapsamında olması için mutlaka Yapı Kredi World POS’ u üzerinden geçmesi gerekmektedir.

İndirim kodu: WORLD8

%8 indirim kampanyası dahilindeki indirim kasada ödeme anında ödeme tutarına satış danışmanı tarafından manuel düşülecek olup işlem anında veya sonrasında Yapı Kredi tarafından ekstreye farklı bir indirim yansıtılmayacaktır. www.vivense.com alışverişinizde ise sepet sayfasındaki “WORLD8” kodunu girdikten sonra Worldcard’ ınız ile ödeme yaparken otomatik uygulanacaktır.

Sarı fiyatlı ürünlerde, kargo ücreti ve kurulum bedelinde indirim geçerli değildir.

%8 İndirim kampanyasına Yapı Kredi, Vakıfbank, Anadolubank ve Albaraka bireysel ve ticari kartları dahildir.

Yapı Kredi ve Vivense kampanyaların şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

·         Yazım hataları bağlayıcı değildir.

·         World Üye İşyerleri' nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.