Yurt Dışına Satış

Avrupa Ülkelerinde Vivense ürünleri evinize kadar teslim!

-Vivense'nin özenle seçilmiş, binlerce şık ürününü artık anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile 27 Avrupa ülkesine sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

-Türkiye genelindeki 88 Vivense showroomundan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşarak 27 Avrupa ülkesine (Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hırvatistan, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan) siparişlerinizi verebilir; ödemenizi kredi kartı, nakit ödeme veya banka havalesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz..

-Tüm alışverişlerinizde vivense.com üzerindeki mevcut ürün fiyatları ve kampanyalar geçerli olup, siparişini verdiğiniz ürünleri Türkiye için geçerli teslimat süresine ilave 2-3 hafta içerisinde binanızın önüne kadar teslim ediyoruz.

-Siparişinizin nakliye masrafı ile ilgili detaylı bilgiyi ve her ülkenin kendi nakliye ücretini Vivense showroomlarından veya [email protected] mail adresimizden öğrenebilirsiniz.

-Siparişiniz için ödeyeceğiniz tutara yurt içi gümrükleme, yurt dışı gümrükleme, yurt dışı vergiler, sigorta ve nakliye ücreti dahildir.

-Gönderim süreci, sipariş işlemleri ve diğer bilgi talepleriniz için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

-İhtiyacını belirle

-Türkiye genelindeki 88 showroomumuzdan birini ziyaret et veya [email protected] mail adresinden bize ulaş.

-Uzman ekibimiz ürünlerinin siparişini oluştursun

-Ürünlerin gümrük, vergi, nakliye süreçleriyle uğraşmadan binanın önüne kadar gelsin

Dikkat edilmesi gerekenler

-Minimum sipariş tutarı 20.000 TL'dir.

-Tüm alışverişlerinizde vivense.com üzerindeki mevcut ürün fiyatları ve kampanyalar geçerlidir.

-Siparişini verdiğiniz ürünler, vivense.com üzerinde belirtilen Türkiye için geçerli teslimat sürelerine ilave 2-3 hafta içerisinde adresinize teslim edilir.

-Teslimat bedelleri ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir. Seçtiğiniz ürünlerin ülkenize teslimat bedelini öğrenmek için Türkiye genelindeki 88 Vivense showroomundan birini ziyaret edebilir veya [email protected] mail adresine mail gönderebilirsiniz.

-Vivense ürünler için kurulum hizmeti sağlamamaktadır. Kurulum gerektiren ürünlerin kurulumu müşterinin sorumluluğundadır.

-Siparişin onaylanmasının ardından, herhangi bir yeni kampanya sebebiyle oluşabilecek fiyat düşüşü dolayısıyla tekrar yeni sepet oluşturulmayacaktır. Siparişin oluşturulma tarihinden sonra Vivense'nin duyuracağı diğer indirimlerden yararlanılamayacaktır.

-Sipariş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde ücretsiz iptal veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. 3. gün sonrasındaki iptal talepleri kabul edilmez.

-Sipariş verdiğiniz ürünlerde açık veya gizli ayıp halleri dışında değişim/iade hakkı bulunmamaktadır.