200.000 TL ve üzeri alışverişlerde Jolly’yen 30.000 TL değerinde Balayı Tatili hediye!

200.000 TL ve üzeri alışverişlerde Jolly’yen 30.000 TL değerinde Balayı Tatili hediye!

vivense.com, Vivense Mobil Uygulaması ve Vivense Showroomları’ndan yapacağın 200.000 TL ve üzeri alışverişlerde Jolly Tur’dan yurt içi otel konaklamalarında geçerli 30.000 TL değerinde hediye çeki kazan!

 

Kampanyadan 01.04.2024 (saat 00.01’den itibaren ) –31.05.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.

 

Kampanyaya Katılım:

vivense.com, Vivense Mobil Uygulaması ve Vivense Showroom’larından yapılacak;

-200.000 TL ve üzeri alışverişlerinde sepet ekranında “JOLLY” kupon kodunu kullanılarak kampanyaya katılım sağlanır.

 

Kazanılan 30.000 TL tutarındaki Jolly Hediye Çeki sipariş oluşturulduktan sonra 7 iş günü içerisinde müşterinin kayıtlı e-mail adresi üzerinden iletilecektir.

 

Kampanya Kuralları:

-Vivense Showroomları’ndan yapacağınız alışverişlerde kampanyadan faydalanmak istediğinizi alışveriş sırasına belirtmeniz gereklidir.

-Kampanya sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir.

-Kazanılan Hediye Çeki, sipariş oluşturulduktan sonra 7 iş günü içerisinde  sipariş esnasında verilen e-mail üzerinden iletilecektir.

-Alışveriş yapıldıktan sonra alışverişin iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde Hediye Çeki kazanımı olmayacaktır.

-Kampanyaya Vivense web sitesi, Vivense mobil uygulaması ve Türkiye’deki tüm Vivense Showroomları’ndan yapılan alışverişlerle katılınabilir.

-Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez.

-Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla 1 kez yararlanılabilir.

-Hediye çeki 1 yıl süreyle geçerlidir.

-Katılımcının, Program dahilinde Jolly Tur’a bildirilen hediye tatil bedelleri ile yapılan rezervasyonlarına, Jolly Tur’ un ilgili dönemlerini kapsayan sezon indirim kampanyaları uygulanacak olup, diğer banka indirim kampanyaları ve/veya ek indirim kampanyaları uygulanmayacaktır.

-Katılımcı, hediye çeki bedelinden daha yüksek meblağda bir ürüne rezervasyon yaptırmak isterse,

aradaki farkı Jolly Tur’a nakden ve defaten ödemekle yükümlüdür.

-Jolly Tur ürünler ve Kampanya’ya dair gerekli bilgilendirmeleri rezervasyon yapılması sırasında Katılımcıya yapacaktır.

-Hediye çeki bedelleri, vize, seyahat güvence paketi, tur kapsamında olmayan uçak bileti, otobüs bileti, ekstra turlar, ulaşım gibi Jolly Tur tarafından sunulan ilave hizmet taleplerinde veya Jolly Tur tarafından sunulan ve fakat yukarıda listede yer almayan ürünlerinde kullanılamaz. Bu hizmetler ve ürünler, ayrıca yapılacak ödeme karşılığında Katılımcıya sunulacaktır.

-Kampanya, yalnızca Jolly Tur’un 08505222016 numaralı kurumsal satış hattı üzerinden ve [email protected] e-posta adresi, www.jollytur.com web sitesi üzerinden yapılacak rezervasyonlarda ve Jolly Tur tabelalı yetkili acentelerde geçerlidir.

 

Jolly Tur ve Vivense kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin her zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.