Vivense alışverişlerinde 120.000'e varan BolPuan Hediye!

Vivense alışverişlerinde 120.000'e varan BolPuan Hediye!

Pegasus BolBol Üyeleri vivense.com, Vivense Mobil Uygulaması ve Vivense Showroomları’ndan yapacakları 30.000 TL ve üzeri alışverişlerde 15.000 BolPuan, 75.000 TL ve üzeri alışverişlerde 60.000 BolPuan, 100.000 TL ve üzeri alışverişlerde 120.000 BolPuan kazanıyor!

 

15.000 BolPuan Yurtiçi Tek Kişi Gidiş-Dönüş Uçak Bileti,

60.000 BolPuan Yurtiçi İki Kişi Gidiş-Dönüş Uçak Bileti,

120.000 BolPuan Yurdışı İki Kişi Gidiş-Dönüş Uçak Bileti değerindedir.

 

Kampanyadan 01.05.2024 (saat 00.01’den itibaren ) –30.06.2024 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yararlanılabilir.

 

 

Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Sadece Pegasus BolBol üyesi adına yapılan alışverişlerde BolPuan kazanımı gerçekleştirilir. Pegasus BolBol üyesi değilseniz hemen ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde vivense.com adresinden, Vivense mobil uygulamasından veya Vivense Showroom’larını ziyaret ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 

Kampanyaya Katılım:

vivense.com, Vivense Mobil Uygulaması ve Vivense Showroom’larından yapılacak;

-30.000 TL ve üzeri alışverişlerinde sepet ekranında “PEGASUS30” kupon kodunu kullanarak 15.000 BolPuan kampanyasına katılım sağlanır.

-75.000 TL ve üzeri alışverişlerinde sepet ekranında “PEGASUS75” kupon kodunu kullanarak 60.000 BolPuan kampanyasına katılım sağlanır.

-100.000 TL ve üzeri alışverişlerinde sepet ekranında “PEGASUS100” kupon kodunu kullanarak 120.000 BolPuan kampanyasına katılım sağlanır.

 

Kazanılan BolPuan’lar sipariş onaylandıktan sonra, Pegasus BolBol hesabına tanımlanacaktır.

 

Kampanya Kuralları:

-Kampanyadan faydalanabilmek için, vivense.com adresinde yer alan Pegasus kampanyası üzerinden Pegasus BolBol üyeliğiniz ile ilişkilendirilen telefon numarası girilerek alışveriş yapılması ve "Teslimat Adresi" alanında girdiğiniz cep telefonu numarasının Pegasus BolBol üyeliğinizdeki numarayla aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı gerçekleşmez.

-Vivense Showroomları’ndan yapacağınız alışverişlerde BolBol üyesi olduğunuzu ve kampanyadan faydalanmak istediğinizi alışveriş sırasına belirtmeniz gereklidir.

-Kampanya sarı fiyatlı ürünlerde geçerli değildir.

-Kazanılan BolPuan’lar sipariş oluşturulduktan, sonra Pegasus BolBol hesabına tanımlanacaktır. Yüklenmeyen puanlarınız için Vivense Müşteri Hizmetleri üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

-Kazanılan BolPuanlar üyenin BolBol hesabına eklendiği andan itibaren Pegasus’un tüm seferlerinde uçak bileti veya Pegasus'un ek ürün ve hizmet alımlarında BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece kullanılabilir.

- En uygun uçak bileti satın almak ve BolPuanlarınızı uçak biletine dönüştürmek için Pegasus websitesini (https://www.flypgs.com/) ziyaret edebilirsiniz.

-Alışverişler yapıldıktan sonra alışverişin iptal edilmesi veya benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartlarının sağlanamaması halinde hak BolPuan kazanımı olmayacaktır. Siparişin iptal ya da iade edilmesi durumunda BolPuan bedeli iade edilecek tutardan düşülecektir.

-Kampanya, Vivense web sitesi, Vivense mobil uygulaması ve Türkiye’deki tüm Vivense Showroomları’nda geçerlidir.

-Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Tek sepette yalnızca kupon veya yalnızca "Sepet İndirimi" promosyonu geçerli olup, farklı kupon ya da promosyonlarla birleştirilemez.

-Kampanyadan belirlenen tarihler arasında birden fazla 1 kez yararlanılabilir.

-Pegasus’un Kampanya kapsamındaki tek sorumluluğu, işbu Kampanya hüküm ve şartlarına uyulması halinde, Kampanyaya uygun olarak kazanılan BolPuanların Pegasus Bolbol hesabına işlenmesidir.

-Pegasus ve Vivense kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin her zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

-Pegasus’un Vivense işlemlerine ilişkin olarak Vivense ile alışveriş yapan müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

-Pegasus BolBol ve BolPuan kullanımına ilişkin burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Vivense Collectıon'ın Popüler Kategorileri

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.