Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması
Takım İçeriğiTakım İçeriği 1 adet etejerli masa,1 adet dolap, 1 adet sehpadan oluşmaktadır.
Ayak MalzemesiMelaminli yonga levhadır.
FonksiyonellikMasa tablası sabittir, açılma özelliği yoktur.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.
Masa MalzemesiTabla alt kısmı,ayaklar,perdesi melaminli yonga levhadan üretilmiştir.Tabla ortasına ham sunta üzerine, suni deri kaplama sümen yerleştirilmiştir.
Dolap MalzemesiTamamı melaminli yonga levhadan üretilmiştir.
Sehpa MalzemesiTamamı melaminli yonga levhadan üretilmiştir.
Keson & Etejer MalzemesiTamamı melaminli yonga levhadan üretilmiştir.
Ek BilgilerTabla alt kısmı 18 mm melaminli yonga levhadan imal edilmiştir ve kenarlarına 0,40x18 mm pvc kaplanmıştır. Üzerine, 2x18 mm pvc ile kaplanmış, 18 mm melaminli yonga levhadan imal edilmiş parçalar yerleştirilmiştir. Tabla ortasına 18 mm ham sunta üzerine, suni deri kaplama sümen yerleştirilmiştir. Masa ayakları, kutu şeklinde, 18 mm melaminli yonga levhadan imal edilmiştir. Masa ile ayak arasında bağlantı aparatları mevcuttur. Masa ayaklarının yerle temasını kesmek için 18 mm ham MDF den imal edilmiş ve lake boya ile boyanmış parça kullanılmıştır. Masa perdesi, 18 mm melaminli yonga levhadan imal edilmiştir. Kenar kısımlarına 0,40x18 mm pvc kaplanarak hazırlanmıştır.
Çevre ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen, Avrupa E-1 kalite standartlarında malzeme kullanılmıştır.
Görseldeki ahşap kartelasından farklı ahşap renkleri seçebilirsiniz.
Seçilen ahşap rengi müşteri notu kısmında belirtilmelidir.
Ayrtıntılı bilgi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
200/180 cm
180 cm
75 cm
Dolap
160 cm
40 cm
167 cm
Sehpa
60 cm
60 cm
40 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 07-12 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.