Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması
Yatak TipiYaylı Yatak
Yay TipiBonel yay
Sünger Malzemesi60 dansite 5 cm visco sünger kullanılmıştır.
Keçe Kalınlığı1500 gr/m2 Ekstra Termo-Felt keçe kullanılmıştır.
Antialerjik ÖzelliğiVar
Antibakteriyel ÖzelliğiVar
Çift Taraflı KullanımYok
Üst Yüzey MalzemesiÖrme kumaş kullanılmıştır.
Sağlığa FaydalarıYüksek teknoloji kullanılarka üretilen visco sünger vücut ısısına duyarlı yapısı ile vücudun tüm noktalarına detek sağlayarak kan dolaşımını rahatlatması sayesinde benzersiz bir uyku kalitesi sunmaya yardım eder, omurganız gece boyunca rahat eder, uyku sırasında istemdışı hareketleri ve eklem ağrılarının azalmasına yardımcı olur ve kullanımdan sonra orijinal haline doner.
Hava KapsülüVar
BakımTercih doğrultusunda kuru temizleme önerilir.
Kumaş MalzemesiNefes alabilen spacer kumaştan üretilmiştir.
Demonte ParçalarTüm parçalar montajlı gönderilir.
Ek BilgilerYatak kalınlığı 30 cm'dir. Yatağın bir yüzeyi yumuşak bir yüzeyi serttir.
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 21-26 Şubat

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Kargoyla bina önü teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.