FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
9 Ürün

1960'lı yıllarda, NASA'nın geliştirdiği teknolojiyle birlikte günümüz visco yatakları ortaya çıkmıştır. Astronotların omurgasına binen yükü azaltmak için geliştirilen ve basıncı minimize etmesi amacıyla tasarlanan teknoloji, ilerleyen yıllarda endüstride de kullanılmaya başlanmıştır. Geliştirilen akıllı sünger yapısından faydalanmanız ve deliksiz bir uyku deneyimi için dolayısıyla Vivense'de ergonomik yataklar için bu uzay teknolojisinden yararlanmıştır. Dokunduğunuzda ve yattığınızda vücudunuzun şeklini alan visco yatak, tamamen ortopedik özellikler taşır.
En iyi visco yatak, Vivense'nin Exclusive Comfort Yatakları ile karşılaştırılmaktadır. Kan dolaşımınızı rahatlatan ve uyku esnasında basıncı minimuma indiren yataklar visco teknolojisiyle, omurga ve eklem rahatsızlıklarının önüne geçilmektedir. Yataklardan kaynaklı ağrı şikayetleriniz sona ermektedir.

Visco Yatak Modelleri


Visco yatak modelleri, siz uyurken rahatınızı düşünen Vivense'de! Hızlı teslim özelliğiyle, rahatınız için çok fazla beklemenize gerek yok. Sepetinize eklediğiniz ve satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz her ürün, planlanan süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Planlanan teslimat aralığını, sepete alma işlemi gerçekleştirirken görebilirsiniz. Omurga sağlığınızın yanı sıra konforunuza bir diğer artı; yaz aylarında artan bakteri oranının ve ter sorununun ortadan kalkmasıdır. Terletmezlik özelliği sayesinde, yaz ayları veya sıcak geceler daha rahat geçmektedir.
Visco yataklar ve fiyatları, kalitesinden ödün vermeden ucuzluğu da beraberinde getirmektedir. Dayanıklı yapısı, hijyenik kumaşı ve konforuyla çok uygun visco yatak fiyatları, Vivense ile bütünleşmektedir.

Visco Yatak Modelleri ve Fiyatları


Visco yatak modelleri ve fiyatları, kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için birbirinden özel kampanyalar ve indirimler içermektedir. En ucuz visco yatak için kestirme yol yine Vivense'ye çıkmaktadır.
Birbirinden konforlu ve modern yataklara göz atmak için herhangi bir üyelik şartı olmaksızın modelleri inceleyebilirsiniz. Sisteme üye olarak, daha rahat ve kullanışlı bir gezinti yapabilirsiniz.

Visco Yatak Çeşitleri


Hareketli yataklar, Wellmatt serisi, Luna serisi ve diğer seçenekleriyle visco yatak çeşitleri, rahat bir uyku için sizleri Vivense'de beklemektedir. Artık geceleriniz konforlu ve sağlıklığı olmasının yanı sıra, şık! Diamond çeşidi, gold çeşidi, Oxford, Manchester ve Luna By çeşitleriyle şaşırmaya hazır olun! Şimdi herkes için uyku vakti…

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL