Diğer Uyku Grubu Kategorileri

Gösterim
2 li
3 lü
2 ürün listeleniyor

Uyku seti, kaliteli bir uyku için en önemli etmenlerden biridir. Kaliteli bir uyku çekip güne enerjik bir biçimde başlamanız için uyku setleri olmazsa olmazlardandır. Bel ve boyun ağrılarından şikayetçiyseniz ortopedik yatak ve yastık kullanarak bu problemlerinize son verebilirsiniz. Uyku setleri sıklıkla, yastık, yorgan ve alezi kapsar. Bazı setlere ise çarşaf, yatak örtüsü ve yastık kılıfı gibi yatağınız ihtiyaç duyacağınız her şey dahil edilmiştir.

Uyku konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan uyku setleri, her bedene uygun ortopedik formu ile mışıl mışıl uyumanızı sağlayacak. Uzun ömürlü yapısı ve pamuklu yapısı ile deliksiz uyku çekmenizi sağlayacak olan setler ayrıca kolay yıkanabilme özellikleriyle öne çıkıyor. Uyku seti modelleri boyutlarına göre farklılıklar göstermektedir. Uyku setlerini tek kişilik veya çift kişilik olmak üzere yatağınızın ölçüsüne göre edinebilirsiniz. Tek kişilik uyku seti, tek kişilik olarak tasarlandığından enlemesine daha kısa üretilir. Uyku seti çift kişilik ise çift kişilik yataklar için tasarlandığından boyut olarak görece daha büyüktür. Uyku setleri, dekoratif anlamda yatak odanızı tamamlarken aynı zamanda uyku konforunuzu da en üst noktaya çıkaracak.

Uyku seti fiyatları, setin içeriğine ve tek kişilik veya çift kişilik seçeneklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Setin içeriği ve boyutu arttıkça fiyatı da yükselmektedir. En kaliteli ve ucuz uyku seti modellerine Vivense'nin ilgili kategorisine göz atarak ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri internetten sipariş verebilir veya Vivense showroom'larını ziyaret ederek kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL