FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fonksiyon
  • Ayak Malzemesi
  • Renk
  • Ürün Tipleri
  • Fiyat Aralığı
TV KOLTUĞU
  • TL
53 Ürün
Yorucu ve uzun bir gün sonrasında tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi atmak için özel olarak tasarlanan tv koltukları ile konforunuza konfor katabilirsiniz. Onlarca farklı alternatif seçeneği sunan Vivense tv koltukları kategorisinde rahatınıza ve tarzınıza en çok uygun televizyon koltuğunu bulabilirsiniz.
Eski yıllardan günümüze gelen ve o yıllarda baba koltuğu olarak da adlandırılan televizyon koltukları konforunuzu arttıracak detaylarla dolu olması açısından diğer tekli koltuk modellerinden ayrılır. Daha uzun ve ayak uzatma özelliği olan tv koltukları birbirinden rahat ve farklı renk alternatifine sahip.
Tv koltuğu seçimi yaparken diğer oturma gruplarının renk ve tarzını da göz önünde bulundurmanızı öneririz. Koltuk takımı, oda rengi gibi ayrıntılarla uyum içerisinde olacak bir tv koltuğu odanızın dekorasyonunu da olumlu yönde etkileyecektir.
Vivense tv koltukları kategorisinde ayrıca zevkiniz için uygun tv koltuk modelleri seçimi yaparken tv koltuk fiyatları için de ayrıca bir arama yapabilir ve bütçeniz için en uygun televizyon koltuğunu kolayca bulabilirsiniz.
Hobi köşenizi yeni dekore etmeye başlayanlar ayrıca birbirinden şık ve kullanışlı tv ünitelerine de göz gezdirebilir ve zevkine en uygun tv ünitesi için de seçim yapabilir. Eviniz ve rahatınız için her şeyi düşünen Vivense'de hayalinizdeki ev modeli için uygun bir mobilya mutlaka var. Onlarca mobilya alternatifi arasından zevkinize göre en uygun mobilyayı seçebilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL