Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Zoe Metal Sandalye 338 TL 1.352 TL
Timber Ağaç Masa 3.649 TL 3.649 TL
Timber Ağaç Konsol 3.458 TL 3.458 TL
Timber Ağaç Konsol Aynası 511 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması
Takım İçeriğiTakım içeriği 1 adet masa, 1 adet konsol ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.İlave sandalye ve konsol aynası satınalabilirsiniz.
Masa MalzemesiMasa tablası doğal ahşap malzemeden üretilmiştir. Masa ayaklar ise metaldir.
Masa FonksiyonuMasa tablası ortadan açılabilir.
Konsol MalzemesiMetal iskelet üzerine masif ahşap panel ile üretilmiştir.
Sandalye MalzemesiGövde ahşaptır. Ayaklar metal malzemedir.
Sandalye Kumaş ÖzelliğiKolay silinebilir, leke tutmayan 1. kalite suni deridir.
Ahşap BakımıDoğal ahşap kısımlar naturel renklerde boyanmış ve teak yağı ile bitirilmiştir. Kullanıma bağlı olarak zaman içinde teak yağı ile bakımı yapılmalıdır.
Demonte ParçalarMasa ve sandalyeler demonte olarak, konsol ve ayna montajlı olarak sevk edilir.


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
90 cm
180 cm
75 cm
Konsol
180 cm
50 cm
84 cm
Ayna
140 cm
cm
65 cm
Sandalye
43 cm
55 cm
86 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.