FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Çerçeve malzemesi
  • Renk
  • Ölçü
  • Ürün Tipleri
  • Tema
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • TL
3652 Ürün

Duvar Tabloları & Panolar

Yaşam alanlarının dekorasyonunu tamamlamak adına sıklıkla tercih edilen duvar tabloları ve duvar panoları ile benzersiz şıklıkta sonuçlar elde edilebilir. Ortam ambiyansının kişiselleştirilmesi için önemli etkiler sunan tablo ve pano modelleri evlerin birbirinden farklı amaçlarla kullanılan odalarında yer bulacak çeşitliliğe sahiptir.

Boş duvarlara hareket katan ve dekorasyonun karakterini şekillendiren pano ve tablo modelleri rustik, retro, klasik, avangart, minimal ve modern dekorasyon stillerine uyum sağlayabilir. Binlerce farklı model ile sunulan duvar dekorları başta salonlar olmak üzere mutfaklarda, çocuk odalarında, yatak odalarında ve hatta banyolarda kullanılabilir.

Salon dekorasyonunda tercih edilen tablo ve panolar ev sakinlerinin en keyifli anlarına eşlik eder ve aidiyet hissini güçlendirir. Farklı kişisel beğenilere uygun birçok temada sunulan duvar dekorları beklentilerin eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlar.

İsteyenler evlerinde hayal kurduran manzaralara sahip tablolara yer verebilir isteyenler sanat anlayışlarını yansıtan parçalar seçebilir. Kimi zaman çiçekli panolar sundukları sade etkiyle tercih edilir kimi zaman geometrik şekiller barındıranlar soyut akımların temsilcisi olarak duvarlarda yer bulabilir.

Yatak odalarında tercih edilen tablo ve panolar yatak odası takımlarının stilleri ile benzer nitelik taşıdığında uyumlu bir etki sunarken, sıra dışı seçimler yapıldığında özgünlük elde edilir.

Gün içerisinde uzun zaman geçirilen ve tüm ailenin bir araya gelerek yemek yediği mutfaklar, dekorasyonu özenle yapılan ev bölümleri arasındadır. Yemek pişirilen, yağa ve neme maruz kalınmasına neden olan bir ortamda konumlandırılmalarının gerektirdiği şekilde kolay temizlenebilen çerçeveli tablo ve panolar mutfaklarda şık ve kullanışlı dekoratif tercihler olarak öne çıkar.

Çocuk ve genç odaları da tablo ve pano kullanımının yoğun olduğu iç mekânlar arasında yer alır. Çocuklar arasında hayal gücünü genişleten, gençler arasında ise beğenilerini yansıtmayı kolaylaştıran duvar dekorları oldukça popülerdir.

Siz de evinizin duvarlarına hareket katarken ambiyansı size özel hâle getiren duvar dekoru çeşitleri arasından seçim yapmak için Vivense’nin geniş ürün yelpazesine göz gezdirebilirsiniz. Kabartmalı tablolardan çerçeveli poster pano setlerine, kanvas tablolardan LED ışıklı tablolara dek aradığınız tüm ev aksesuarlarını Vivense’de keşfedebilirsiniz.

Duvar Tabloları ve Panolar ile Dekorasyonda Hızlı ve Ekonomik Değişim 

Günün yorgunluğunun atıldığı ve tüm ailenin birlikte zaman geçirdiği evlerin dekorasyonunu değiştirmek her zaman mümkün olmayabilir. Komple bir koltuk takımı değişimi yapmak, duvar renklerini farklılaştırmak ya da TV ünitesini yenilemek ekonomik olarak zorlayıcı seçimlerdir.

Dekorasyonu yenilemek ve dekorasyona renk katmak isteyenler duvar tabloları ve duvar panoları tercihi ile pratik bir çözüme kavuşabilirler, duvar kağıdı modelleri sayesinde yaşam alanlarında dikkat çekici bir değişim yaratabilirler. Belirlenmiş bir duvarda birbirinden renkli, eğlenceli ve şık duvar kağıdı modelleri kullanılması odanın ambiyansını hareketlendirmeyi sağlar.

Odanın hâkim rengiyle uyumlu tonlara sahip kanvas tablolar farklı parçalardan oluşan setler hâlinde tercih edilebilir. 3’lü kanvas tablo ve 5 parçalı kanvas tablo seçimleri dekorasyonda fark edilir bir etki yaratabilir. Aynı şekilde ahşap duvar dekorları son yıllarda giderek popülerleşen ev aksesuarları arasındadır.

Farklı dekorasyon stillerine başarıyla entegre edilebilecek duvar tabloları, duvar panoları ve çok daha fazlası için siz de Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz. Dekorasyonunu değiştirmek istediğiniz iç mekâna en uygun duvar dekorları arasından seçim yapabilir, evinizin atmosferini pratik ve ekonomik şekilde değiştirebilirsiniz.

Üç, Beş, Sekiz Parçalı Tablo Setleri

Yaşam alanlarının daha keyifli, daha eğlenceli, daha huzurlu ya da kişiye özel hâle getirilmesinde önemli bir rol oynayan ev aksesuarları çeşitli konseptlerde sunulur. Masa lambasından lambaderlere, biblolardan koltuk şallarına dek uzayan bir liste hâlinde sunulan ev aksesuarları arasında duvar dekorları en sık kullanılanlardandır.

Boş duvarları hareketlendirmek için duvar saati kullanımı yaygın bir tercih olarak değerlendirilmekle birlikte son yıllarda kanvas tablolar, posterler, çerçeveli tablolar ve ahşap duvar süsleri daha çok tercih edilir hâle geldi. Ölçüleri değişebilen duvarlara uygun şekilde dizayn edilen duvar tabloları çeşitleri yaşam alanlarının atmosferini değiştirmenin en etkili yolları arasına girdi. 

Farklı parça sayılarındaki tabloların her parçası tek bir kompozisyonun farklı bölümlerini sunabildiği gibi birbirlerinden ayrı bir kompozisyona sahip olabiliyor. Çerçeveli tablolar ya da çerçevesiz tablo olarak sunulan çok parçalı tablo setleri birçok farklı temayı yansıtabiliyor. Temalarındaki çeşitlilik tabloların boyutlarında ve şekillerinde de görülüyor. 

Genellikle kanvas tablolarla özdeşleşen çok parçalı kullanım, kazandığı popülerlikle farklı duvar dekoru çeşitlerinde de karşımıza çıkıyor. Dekoratif tablo seçeneklerinin yaygınlaşması ile 3 parçalı, 5 parçalı, 8 parçalı tablo setleri gibi değişen alternatifler değerlendirilebiliyor. Dijital baskılı tablo setleri, posterler veya yalnız çerçeveli tablolar duvarlarda konsept oluşturmanın pratik yollarından birine dönüşüyor. 

Parçalı Tablo Setleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çoklu duvar dekorlarının öncüleri olan 3’lü kanvas tablo ve 5 parçalı kanvas tablolar artık yeni alternatiflerle destekleniyor. Siz de duvarlarınıza hareket katmak için çok parçalı duvar dekorları arasından seçim yapabilir, yaşam alanlarınızda beğenilerinizi sergileyebilirsiniz. Seçim sırasında bazı noktalara dikkat ederek elde edeceğiniz dekoratif etkinin başarısını artırabilirsiniz.

Odaların duvarlarına karakter kazandıran ve odalardaki dekorasyonu hareketlendiren çok parçalı tablo setleri arasından seçim yaparken öncelikle duvar tabloları için uygun alan belirlenmeli. Odalara adım atıldığında boşluğu ile dikkat çeken duvarlara yoğunlaşılması doğru bir yaklaşımdır. 

Alan Genişliği Değerlendirilmeli

Duvar dekorları ile dekore edilecek duvar belirlendikten sonra duvarın genişliğine, yüksekliğine ve önünde yemek masası ya da koltuk gibi mobilyaların olup olmadığına bakılarak tabloların kaç parçadan oluşması ve parçalarının her birinin hangi ebatlarda olması gerektiği hakkında fikir edinilmesi mümkündür.

Duvarda, tablo kullanımı için alanın önceden belirlenmesi tercih edilecek tabloların ölçülerinin doğru seçilmesi anlamına gelir. Böylece duvarlarda çok kalabalık ve rahatsız edici bir doluluk yaratılmaz ya da tam tersi şekilde küçük boyutlu dekorlar seçilip uyumsuz bir görünüme yol açılmaz.

Tablo Seti Tarzı Seçilmeli

Değişen parça sayılarında sunulan tablo setleri tarzlarındaki çeşitlilik ile dikkat çekiyor. Tablolarda işlenen temalar incelendiğinde bu çeşitlilik net bir şekilde görülüyor. Soyut, hayvanlar, doğa, manzara, şehirler, motto, çiçekler ve daha nice temanın yansıtıldığı tablo setleri arasından seçim yaparken duvarlara nasıl bir karakter kazandırılmak istendiğinin düşünülmesi önemli.

Tarz belirlenirken odada tercih edilen dekorasyon stili ve duvar dekorundan elde edilmek istenen etkinin değerlendirilmesi en doğru seçimleri yapmayı sağlar. LED ışıklarla aydınlatılmış duvarlara kavuşmak isteyenler için Dekoratif Human Pano Set etkileyici sonuçlar sunarken, daha yalın bir etki elde etmek isteyenler ahşap tablo modellerine yönelebilir. 

Tablo ve pano setinin tarzı seçilirken renklerin de dikkate alınması tavsiye ediliyor. Odada en çok kullanılan renklerle uyum içerisinde olan çok parçalı tablo ve panoların sunduğu etkiyle göz alıcı bir sonuç alınabilir. Zıt renklerin bir arada kullanıldığı alternatiflerin dikkat çekici bir ambiyans yaratabildiğinin de unutulmaması önemli. Bu nedenle kişisel beğeniler üç, beş, sekiz parçalı tablo setleri seçiminde kritik rol oynamayı sürdürüyor.

Çerçeveli & Çerçevesiz Tablo Çeşitleri

Dekorasyonun gücüne başvurulmak istenen tüm iç mekânlarda tablo kullanılabilir. Duvarların hareketlendirilmesi, mekânların karakterinin ortaya koyulması ya da sadece beğenilerin yansıtılması için sıklıkla tercih edilen tablo çeşitleri çerçeveli ve çerçevesiz olarak sunulur.

Çerçeveli tablolar camlı ya da camsız olabilir. Sadece çerçeveye sahip olmaları hâlinde çerçevenin materyali dekoratif etkiyi şekillendiriyor. Ahşap çerçeveli tablo modelleri en çok tercih edilen çerçeveli tablolar arasında yer buluyor. Çerçeveli tablolar camla kaplandıklarında, temizleme kolaylığı sunduklarından genellikle mutfak gibi nemli alanlarda tercih ediliyor.

Çerçevesiz tablolar da geniş bir çeşitlilik barındırıyor. Yağlı boya dokulu tablo ve kanvas tablo çeşitlerinin çoğunluğunda çerçeve kullanılmıyor. Kabartmalı tablo çeşitlerinde de benzer bir yaklaşım sergileniyor.

Çerçeveli Tablolar ile Düzenli ve Şık Bir Ambiyans

Salonlarda, oturma odalarında, mutfaklarda, işletmelerde ve ofislerde sıklıkla tercih edilen çerçeveli tablo ve poster modelleri sahip oldukları net bitişle dikkat çekiyor. Çerçeve üretiminde kullanılan malzemeler son derece çeşitli olduğundan dekorasyona maksimum uyum sağlayacak duvar tabloları ve duvar panoları arasından seçim yapılabiliyor.

Çerçeve malzemeleri tabloların tarzını etkileyebiliyor. Ahşap çerçeveli tablo geleneksel olarak en sık tercih edilenlerin başında geliyor. Ahşabın sunduğu sıcak etki, doğallık ve yalınlık ahşap çerçeveli tablo modellerinin popüler seçimler arasında yer almasını sağlıyor.

MDF çerçeveli tablolar, plastik çerçeveli tablolar ve metal çerçeveli tablolar diğer alternatifler arasında yer alıyor. Metal çerçeveli duvar tabloları metalin sahip olduğu renkle de ilgili olarak mekânların ambiyansında dikkat çekici bir etki elde edilmesini kolaylaştırıyor.

Çerçeve malzemelerindeki çeşitlilik çerçeve tasarımlarına ve renklerine de yansıyor. Çok renkli, siyah, beyaz, krom, kırmızı, gri ve kahverengi çerçeveli tablolar odadaki hâkim rengin desteklenmesini ve duvarların hareketlenmesini sağlayabiliyor. Çerçeveli tablolar sunulan fotoğrafların, baskıların ve yağlı boya resimlerin düzenli ve şık durmasına katkı sağlıyor.

Çerçevesiz Tablo Çeşitleri ile Dekorasyonda Sofistike Bir Etki

Çerçeveli tablolar konumlandırıldıkları duvarlarda şık ve dikkat çekici bir etki yaratırken çerçevesiz tablolar sofistike bir görünümü destekliyor. Kanvas tablolar ve yağlı boya dokulu tablolar genellikle çerçevesiz olarak duvarlarda yer alıyor.

Tabloların duvardaki görünümlerinin net bir bitişle sonlanmaması dekorasyonda elde edilen etkiyi değiştirebiliyor. Nitekim duvar renkleri ile aynı tonlara sahip olan çerçevesiz duvar tabloları ya da çerçevesiz duvar panoları tercih edildiğinde yumuşak ve ahenkli geçişler elde edilebilirken duvar ve tablo bütünleşmesi sağlanabiliyor. 

Duvarlarda hem sanatsal hem de dekoratif bir etki elde edilmek istendiğinde öne çıkan tercihler arasında yer alan kabartmalı ve dokulu tablo çeşitleri ile evler sanat galerilerine dönüşüyor. İşlemeli, yağlı boya dokulu ve kabartmalı tablo modelleri estetik görünümleri ile sade mekânların yıldızına dönüşürken, mekânların karakterini şekillendiriyor.

Kabartmalı ve dokulu tablolar, büyük ve boş alana sahip bir duvarda tek başlarına konumlandırılarak dekorasyonun odak noktasına dönüştürülebilir. Tek parçalı ya da çok parçalı olarak sunulduklarından farklı genişliğe ve yüksekliğe sahip duvarlarda dikkat çekici bir etki sağlamaları mümkündür. 

Kabartmalı ve dokulu tablolar ölçü ve tasarım olarak farklılık gösterebilir. Kare, dikdörtgen, oval şekillere sahip olabilir. Aynı zamanda çerçeveli veya çerçevesiz olarak da sunulabilir. Dokulu tablo veya kabartmalı tablo seçiminde göz önünde bulundurulması önerilen tüm bu unsurlar, tablolar asıldıktan sonra ortaya çıkan görünümü değiştirebilir.  

Yağlı Boya Dokulu Tablo Modelleri ile Estetik Bir Görünüm Elde Edin

Yağlı boya dokulu tablo modelleri ile duvarlarda şık ve dikkat çekici bir etki elde edilmesi kolaylaşıyor. Yağlı boya dokunuşları ile tablolarda elde edilen üç boyutlu doku hissi sanatsal duruşu güçlendiriyor. Çeşitli ölçülerde sunulan ve farklı temaların işlendiği yağlı boya dokulu duvar tabloları salonlarda, yatak odalarında, iş yerlerinde, ofislerde son derece dikkat çekici bir tercih olarak öne çıkıyor.

Kabartmalı Tablolar ile Özgün Tercihlerinizi Öne Çıkarın

Duvarlarda sıklıkla tercih edilen duvar dekorları arasında yer alan aksesuarlardan biri olan kabartmalı tablolar, özgün tercihlerini dışa vurmak isteyenlerin favorilerinden. Oval, dikdörtgen, kare, tekli ya da çok parçalı olarak sunulan kabartmalı tablolar sahip oldukları çeşitli temalarla her zevke ve stile hitap edebiliyor. 

El yapımı efektlerle zenginleştirilen bir görünüme sahip olabilen kanvas tablolar, taş görünümüne sahip kabartmalarla oluşturulanlar, ahşap malzeme üzerine farklı teknikler uygulanarak el işçiliği ile yapılanlar ve daha birçok farklı ürüne ev sahipliği yapan kabartmalı tablolar ile siz de evinizin duvarlarına sanatsal bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Zevkinize Göre Kanvas, Cam ve Daha Fazla Seçenek

Dekoratif duvar aksesuarları geniş bir çeşitlilikte sunuluyor. Kanvas tablolar, yağlı boya tablolar, duvar panoları, duvar dekorları, kabartmalı ve dokulu tablolar, çerçeveli tablo ve posterler... Her biri dekorasyonu estetik ve kişinin beğenilerini yansıtacak şekilde tamamlamayı mümkün kılıyor.

Kanvas tablolar kategorinin öne çıkanlarından. Tek parça, 3’lü kanvas tablo, 5 parçalı kanvas tablo gibi çeşitli konseptlerde sunulan kanvas tablolar gerek canlı renkleri gerekse dayanıklı yapıları ile duvar dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Çerçeveli ve çerçevesiz, dokulu ve dokusuz gibi tasarımsal detaylarla sunulan kanvas tablo çeşitleri estetik dokunuşla buluşturulmak istenen tüm iç mekânlarda rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Yağlı boya tablolar yaşam alanlarında rafine zevklerini yansıtmak isteyenlerin favori tercihlerinden. Ünlü ressamların tablolarının benzerlerine, orijinal eserlere ya da farklı temaları yansıtan yağlı boya tablolara duvarlarında yer vermek isteyenler, dekorasyonu dönüştürücü etki elde edebiliyor.

Duvar panoları sahip oldukları geniş tasarımsal çeşitlilikte birçok tarza uyum sağlıyor. Yüzeyi dokulu olanlar, çini desenliler, ahşap tablo, taş tablo, tel pano gibi çeşitli tasarımlarda üretilebilmeleri kullanım alanlarını genişletici bir etki yaratıyor. Duvar panoları işlevsel tasarımlarla desteklendiğinde çalışma odalarının ve mutfakların da vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor.

Dokulu ve kabartmalı tablolar ambiyansı özgünleştirmek isteyenlere hitap ediyor. Tablolara ve panolara üç boyutlu etki katan doku ve kabartma dokunuşları sofistike tercihlerin ardındaki sırra dönüşüyor. Duvarlarda kimi zaman milyonlarca yıl önce oluşan mermerlerin büyüleyici etkisi kimi zaman okyanus dalgalarının görkemi hissedilebiliyor.

Duvarların dekore edilmesinde geleneksel tercihlerden biri de posterler. Dekorasyonu tamamlayacak renk ve tasarım çeşitliliğinde sunulan çerçeveli tablo ve posterler ile yaşam alanlarında iddialı değişimler elde edilebiliyor.

Duvar dekorları son yıllarda popülerleşen ev aksesuarlarından biri. LED ışıklı tablolar hem tasarımları hem de LED ışıkların sunduğu etkiyle ortam atmosferini tamamen değiştirebiliyor. Odaların odak noktası hâline gelen LED tablolar, ev sahiplerinin karakterlerinin ve beğenilerinin etkili bir dışa vurumu olarak nitelendiriliyor.

LED Tablolarla Enerjinizi Yansıtın

LED tablolar artık çok moda. Çocuk odalarında, genç odalarında, salonlarda, mutfaklarda, tek bir yaşam alanından oluşan stüdyo dairelerde, işletmelerde ve ofislerde; kısacası dekorasyonun desteklenmek istendiği tüm iç mekânlarda LED ışıklı tablo modellerine rastlanıyor. 

Boş duvarlarda LED ışıkların etkisiyle odak noktası hâline gelen LED tablolar iddialı tasarımları ile dikkat çekiyor. Evrim Ağacı Set LED Işıklı Tablo pilli modeli ile duvarlarda kablo görüntüsünün oluşmasını engelliyor. Hem şık hem de sofistike bir görünüm sunması ile sıklıkla tercih ediliyor. Duvarlarda güçlü bir duruş sergilemek ve estetik bir etki yaratmak isteyenlerin favorilerinden biri olan Good Vibes Girls Led Işıklı Tablo pop art temadan vazgeçmeyenlerin beğenisini kazanıyor.

Sıra dışı beğenilerin ve yüksek enerjinin yansıtılması adına pratik bir yöntem olan LED tablolar ile siz de yaşam alanlarınızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Klasik, modern, rustik ya da sanatsal… Aradığınız tüm duvar dekorları için Vivense’yi ziyaret edebilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.