Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması

● Dolap alt kasası 16mm kafkas meşe suntalamdan, üst tabla ve gövde 16mm aytaşı suntalamdan, arkalıklar 8mm beyaz renk suntalamdan üretilmiştir. Dolap yanları 16mm kalınlaştırmalıdır.
● Dolap kapakları sürgülü olup sol kapak 18+18 mm kalınlaştırmalı MDF den oluşmaktadır. Sol kapak alt ve üst tablalarına CNC işçilik uygulanıp aytaşı rengi boyanmaktadır.
● Dolap sağ kapağın ortasında 8mm kalınlığında cafemoka boyalı MDF malzeme bulunmaktadır.
● Boyalı parçadaki CNC desenli motiflere pleksi yerleştirilerek, parçanın alt ve üstün de bulunan selegraf baskılı motiflerle bütünlüğü sağlamaktadır.
● Dolap kapakları açıldığında ve kapatıldığında, dolap yan tablalara çarpmayı önleyici stoperler bulunmaktadır. Dolap için metal parlak kulp kullanılmaktadır.
● Dolap iç dizaynında üç askı bölümlü ve hareket sensörlü ledli askı boruları bulunmaktadır.
● Dolap 7 adet arkalıktan oluşmaktadır, 8mm arkalıklar tablalarda açılan kanallara geçirilerek montaj işlemi yapılmaktadır. Böylece dolap mukavemetinin arttırılması hedeflenmiştir.
● Dolap sağ bölümünde bir adet aksesuar çekmecesi ve bir adet pantolonluk bölümü bulunmaktadır.
● Aksesuarların serbest hareket etmesini önlemek amaçlı çekmece altı için 6mm kalınlığında kırmızı renkli kadife suntalam kullanılmıştır.
● Dolap iç dizaynı tüketicinin kullanım kolaylığına göre tasarlanmıştır.
● Dolap iç dizaynına alternatifli olarak ilave edilebilen para kasası modülünün yanı sıra sağ üst ve sol alt bölümlerinde ki raflı bölmeler fonksiyonel olarak askılıklı da tercih edilebilmektedir.

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 02-07 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
256 cm 76 cm 215 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.