Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Sandalye 261 TL 1.044 TL
Konsol 1.847 TL 1.847 TL
Masa 2.449 TL 2.449 TL
Tv Ünitesi 1.545 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması

• Takım; 1 adet masa, 1 adet konsol + ayna, 1 adet TV ünitesi ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.
• Masa üst tablası MDF malzeme üzeri ekru lakedir.
• Ayaklar mdf üzeri ekru lakedir. Her iki kenardan açılabilir. Bir taraf kaşıklık diğer taraf ek uzantı parçasından oluşmaktadır.
• Konsolun ön yüzeylerinin tamamı MDF malzeme üzeri ekru high gloss'dur. Gövde parlak ekru suntalamdır. Ön yüzeyde dekoratif amaçlı ceviz kaplamadan süslemeler yapılmıştır.
• Tv ünitesinin % 70 kısım MDF üzeri ekru high gloss'dur. Diğer parçalar parlak ekru suntalamdır. Ön yüzeyde dekoratif amaçlı ceviz kaplamadan süslemeler yapılmıştır.
• Sandalyenin iskeleti kayın masif malzeme - Döşeme 32 HR sünger -Yumuşak dokulu örme kumaş kullanılmıştır. Kumaş değişikliği yapılabilir, kartela gönderimi için müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.
• Aydınlatma özelliği yoktur.
• Ahşap kulp kullanılmıştır.
• Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır.
• Sandalyelerde bulunan fitiller artık üretilmemektedir. Sandalyeler fitilsiz tek renk olarak gönderilecektir.

Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
178 cm
95 cm
79 cm
Konsol
218 cm
52 cm
82 cm
Tv ünitesi
190 cm
52 cm
43 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 27 Şubat-02 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.