Öne Çıkan Özellikler
Ürün Özellikleri
Ek BilgilerBaza Malzemesi Ürünün ana kasası ve taşıyıcı panelleri tamamen metal profildir. Metal profiller 0,90mm kalınlığındadır. Kapak yüzeyde 8mm 1. sınıf boyalı sunta, alt yüzeyde 5mm MDF ve 1,2mm profil kullanılmaktadır. PVC kaplama kulp kullanılmaktadır. Baza Başlığı Paslanma ve çürüme yapmayan çelik kontrüksiyon ve sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Baza Çerçevesi Sunta üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Baza Fonksiyonu Sandıklı bazadır. Baza Özelliği Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve bir adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır. Kumaş Özelliği Keten Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Nemli mikrofiber bez ile temizlik yapmanız tavsiye edilir. Ek Bilgiler Sandıklı bazanın yüksekliği 28 cm,ayak yüksekliği 10 cmdir.Toplamda 12 adet ayak kullanılmaktadır.
Ürün Boyutları
  Genişlik Yükseklik
BAZA 90 cm 190 cm
BAZA 100 cm 200 cm
BAZA 120 cm 200 cm
BAZA 150 cm 200 cm
BAZA 160 cm 200 cm
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 04-09 Nisan

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi>

Ürün fiyatının %5’i teslimat ücreti olarak sipariş tutarına eklenir.

5.000 TL ve 10.000 TL arasındaki siparişlerde teslimat ücreti 250 TL’dir. 10.000 TL ve üzeri siparişlerde ise teslimat ücretsizdir.Ürün demonte olarak teslim edilir. Kurulumunu kolayca yapabilmen için de ihtiyacın olan tüm parçalar kurulum şemasıyla birlikte gönderilir. Detaylı bilgi>

Ödeme ve Taksit

Bonus, Maximum, Card Finans, Axess ve Paraf kredi kartlarıyla 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Detaylı bilgi >

Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Vivense garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Detaylı bilgi >

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL