Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Costa Metal Sandalye 320 TL 1.280 TL
Silva Masa 1.450 TL 1.450 TL
Silva Konsol 2.600 TL 2.600 TL
İç Mimarın Notu
Az işlem görmüş, doğal ve yerel materyallerin tartışmasız ılıman bir etkisi var. Silva Ahşap Yemek Odası Takımı da rustik karakteriyle böyle bir görünüme sahip. Geleneksel vurgusu; patchwork döşemeler, eskitme menteşe ve yüzeylerde saklı. En önemli ayrıcalığı ise tamamen doğal ahşaptan yapılan konsol ve masası.
Ürün Açıklaması
Takım İçeriğiTakım içeriği 1 adet masa, 1 adet konsol ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır.
Masa MalzemesiMasa, komple doğal ahşap' tan üretilmiştir.
Konsol MalzemesiDoğal ahşap malzemeden üretilmiştir.
Sandalye MalzemesiPoliüretan gövde, toz boyalı metal ayaklar kullanılmıştır.
Sandalye Kumaş ÖzelliğiKolay silinebilir, leke tutmayan 1. kalite kumaştır.
Ahşap BakımıDoğal ahşap yüzeyler aşındırıcı olmayan temizlik malzemeleri kullılarak temizlenebilir.
Demonte ParçalarMasa ve sandalyeler demonte olarak, konsol montajlı olarak sevk edilir.
Ek BilgilerMasanın açık hali genişliği 180 cm'dir.


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
85 cm
140 cm
75 cm
Konsol
180 cm
50 cm
76 cm
Sandalye
55 cm
55 cm
85 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 23-28 Şubat

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.