Gösterim
2 li
3 lü
0 ürün listeleniyor

Servis sehpaları, özellikle misafir ağırlamalarında ev sahiplerinin kurtarıcısı olur. Sayı olarak daha fazla kişiye rahatça hizmet etme imkanı sunan servis sehpa modelleri oldukça fazla tercih edilmekte. Servis sehpası aynı zamanda iç içe geçme özellikleriyle de tercih edilmektedir. Salonda ya da oturma odasında kendisine rahatça yer bulabilen servis sehpaları, ihtiyaç olması durumunda hemen kullanılabiliyor.

Siz de servis sehpası modelleri arasından eviniz ve dekorasyonunuz için uygun servis sehpası seçimi yapabilir ve evinizde kullanışlı bir köşe yaratabilirsiniz. Onlarca farklı renk ve tasarım alternatifi olan Vivense servis sehpaları kategorisinde eviniz için ideal bir servis sehpası mutlaka var.

Onlarca alternatifi bulunan sehpa modelleri, her zevke ve her bütçeye uygun alternatifler sunmakta. Ayrıca kullanım kolaylığı açısından daha çok tercih edilen tekerlekli servis sehpaları arasından da seçim yapabilirsiniz. Tekerlekli servis arabaları, oda içerisinde rahatça yer değiştirerek size zaman ve alan kazandırabilir. Onlarca farklı alternatifi olan servis arabaları yeni evliler için uygun olduğu gibi evini yenilemek isteyen çiftlerin de tercihi. Vivense servis arabaları kategorisinde servis arabası fiyatları açısından da bir listeleme yapabilir ve bütçeniz için en ideal servis arabası modeline anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca renk ve model olarak da farklı listelemeler yapabilirsiniz. Eviniz için her şeyi düşünen Vivense, servis arabası arayışınızda en büyük yardımcınız olacak.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL