Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Sandalye 278 TL 1.112 TL
Konsol 2.046 TL 2.046 TL
Masa 2.582 TL 2.582 TL
TV Ünitesi (250 cm genişlik) 3.948 TL Takıma Ekle
Gümüşlük 1.749 TL Takıma Ekle
Tv Ünitesi 3.058 TL Takıma Ekle
Ürün Açıklaması

• Takım; 1 adet masa, 1 adet konsol + ayna ve 4adet sandalyeden oluşmaktadır.
• Masa üst tablası doğal ceviz kaplama. Ayaklar ise mdf üzeri doğal ceviz kaplamadır. Her iki kenardan açılabilir. Bir taraf kaşıklık diğer taraf ek uzantı parçasından oluşmaktadır.
• Konsolun tamamı doğal ceviz kaplama. Ayaklar ise kayın masif üzeri ceviz ciladır.
• Tv ünitesinin kapakları MDF üzeri lake ciladır. Ayaklar kayın masiftir.
• Sandalye iskeleti kayın masif malzemedir. Döşeme 28 HR sünger. Yumuşak dokulu örme kumaş kullanılmıştır. Kumaş değişikliği yapılabilir, kartela gönderimi için müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.
• Aydınlatma özelliği yoktur.
• Kulp özelliği yoktur.
• Çekmecelerde yavaş kapanma özelliği vardır. Ön yüzeylerde CNC kesim şeritler bulunmaktadır.

Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
178 cm
95 cm
79 cm
Konsol
208 cm
46 cm
77 cm
Tv ünitesi
190 cm
55 cm
59 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 02-07 Mart

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.