FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
38 Ürün

Sehpa Takımları

Ev dizaynı çok incellikli detaylar ile gösteriş ve anlam kazanır. Yemek masası, oturma grupları derken evin her köşesi konforumuza hizmet veren bir eşya türü ile dolmaktadır. Salon, oturma odası ve çocuk odası için ayrı sehpa takımları üretilmektedir. Salon için orta sehpa modelleri çok ilgi görürken çocuk odalarında yan sehpa modelleri ilgi çeker. Oturma odalarında ise, çay ve kahve servisleri için her zaman hazır zigon sehpalar yer alır. Sehpa takımları her ev koşuluna ve konseptine göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin, avangart mobilyalarınız ile özdeşleşen avangart ve Premium model orta sehpalar vardır. Ya da Retro bir stilde döşemişseniz oturma odanızı, Retro tasarımlar ile eskitme yüzeye sahip zigon sehpalar dikkatinizi çekecektir. Çocuk odalarında ise, renkli tasarımların yer aldığı ya da tamamen düz renklerde tercih edilen yan sehpa modelleri tercih edebilirsiniz.

Sehpa Takımı Çeşitleri

Ev hayatında yemek servisleri ve sunumları için sehpalar çok önemlidir. Özellikle ev hanımları için sehpa modelleri çok özel emektarlardır. Örneğin, salonda bulunan bir orta sehpa evin tüm yükünü omuzunda taşır desek yanlış olmaz. Erkekler maç günlerinde çerez ve yemek gibi malzemeleri sehpa takımlarına yüklerler. Kadınlar ise altın günlerinde kısır, poğaça gibi yiyecekler ile sehpaları donatırlar. Özellikle kalabalık davetlerde zigon sehpalar olmazsa olmaz parçalardandır. Bunu bilen birçok kadın evinde genellikle iki ayrı model zigon sehpa takımı bulundurur. Eğer ki siz “evimi çok kalabalıklaştıramam” diyorsanız, altıgen sehpa seti tam size hitap ediyor. Altıgen stilinde tasarlanan bu sehpa modeli, tek parça görünümü alabiliyor. Aynı zamanda altı ayrı sehpa halinde altı parçaya bölünebilmektedir.

Sehpa Takımı Fiyatları

Sehpa çeşitleri gibi sehpa fiyatları da çeşitleniyor. Büyükten küçüğe birçok sehpa takımı tasarımı Vivense mağazasında yer almaktadır. Fiyat konusunda ise hiç düşünerek zaman kaybetmeyin deriz. İyi bir alışveriş sonrasında ihtiyaçlarınızı uyguna karşılamanın keyfini çıkaracaksınız. Ahşap ve metalin uyumlu konsantrasyonu sonucu ortaya çıkan muhteşem dekoratif sehpa takımları kalbinizi çalacak. Üstelik ucuz fiyat alternatifleri ile size sadece keyifle seçmek ve beğenmek kalacaktır. O zaman hiç zaman kaybetmeden, eşsiz alışveriş deneyimi için Vivense’yi ziyaret edin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL