FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
27 Ürün
Royal Halı
Evinizin baş tacı halılarınızı yenilemek istiyor veya sıfırdan ev dekorasyonu gerçekleştiriyorsanız Royal halı tam da aradığınız halı markası. Birbirinden şık modelleri, özgün tarzı ve dayanıklı dokumalarıyla diğer halı markalarından oldukça farklı olan Royal halı modelleri ile evinizde fark edilir değişiklikler yapmak çok kolay. Tek yapmanız gereken Vivense.com adresine tıklayıp Royal halı kategorisinden yaşam alanınıza uygun renkte ve modelde halıyı seçmek. Dilerseniz Vivense’nin birçok ilde bulunan showroomlarında da inceleyebileceğiniz indirimli Royal halılara sahip olmak çok kolay.
Sadece evinizi değil sizi de düşünen Vivense’de Royal halı fiyatlarını incelediğinizde diğer halı markalarından çok daha uygun fiyatta olduklarını göreceksiniz. Sağlıklı malzeme kullanılarak dokunan ve uzun yıllar dayanıklılığını koruyan bu üstün kalite ile tanışmak için daha fazla beklemeyin. Kısa sürede yıpranan iplikleri dökülen ve içine hapsettiği tozlar sayesinde alerjiye sebep olan kalitesiz halıları unutun.
Temizliği ve bakımının ise son derece kolay olduğu Royal halıları sadece halılara özel şampuanlarla yıkamadan, nemli bezle dokumayı yıpratmadan ve zarar vermeden silebilirsiniz. Islak bezle silme işleminden önce süpürge ile halıya sert darbeler yapmadan süpürürseniz çok daha iyi temizlemiş olursunuz. Halıların ömrünü kısaltan sert ve yıpratıcı yıkama şekilleri son yıllarda çok eleştirilse de maalesef birçok halı yıkama firması halıları renklerine ve dokularına zarar verecek güçlü kimyasallar ile yıkıyor. Bu kimyasalları halınız eve girdiği anda solumaya başladığınız için sadece halınıza değil sizin sağlığınız için de oldukça zararlı oluyor. Vivense.com adresinden ulaşabileceğiniz Royal halı fiyat listesini inceledikten sonra tek bir tıkla beğendiğiniz halı modelinin sahibi olabilirsiniz. Bu seçimi yaparken halıyı sereceğiniz odanın duvarlarının ve zeminin malzemesine, rengine de dikkat etmeyi unutmayın. Aksi takdirde uyumsuz bir stil oluşturabilirsiniz.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL