İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
İÇ MİMARA SORUN MU VAR?
Hemen ara, yanıtlayalım.
FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Rölyef, Fransızca kökenli bir sözcük olup bir yüzey alan üzerinde yapılan kabartma veya çökertmelere denir. Rölyef tablo ise kabartma olarak da bilinen, tabloya boyut kazandırılarak yapılan tablolara denir. Diğer tablolara nazaran daha fazla ayrıntı içeren ve daha ihtişamlı görünen rölyef tablolar ev dekorasyonunuzun en önemli parçalarından biri olacak. Özel yapım olarak üretilen bu tür tablolar ile evinize gelenlerin hayranlıkla izleyeceği çok özel bir parçayı ev dekorasyonunuza katmış olacaksınız.

Kağıt rölyef tablo, tablo üzerindeki tüm ayrıntıların kabartma ve çökertme teknikleri ile daha ayrıntılı bir hale getirilmesi ile oluşur. Kabartma ve çökertme ile daha ayrıntılı hale getirilen bu desenler tablonun içinden gerçekliğe uzanırcasına bir hissiyat uyandıracak ve karşısında dakikalarca hayranlıkla bakakalacağınız bir parça haline gelecek. Alüminyum rölyef, kağıt rölyefte olduğu gibi tablo üzerindeki yüzeylere derinlik dokuları eklenerek oluşturulur. Karışık teknik ile yüzeye özel doku işlenmesi sonucu oluşturulan bu tablolar son olarak özel yapım boyalar ile renklendirilerek hazır hale getirilir. Rölyef tablo modelleri desen olarak farklılık gösterse de tablolar genellikle koyu tonlarda ve desenlerin derinliğini daha iyi yansıtacak biçimde üretilir. Boyut olarak da oldukça büyük olan bu tip tabloların görece daha küçük boyutlu odalarda kullanılması tavsiye edilmez. Sıklıkla koyu tonlarda üretilen bu tip tablolar genelde siyah ve gri tonlarıyla dekore edilmiş odalarda veya zıt renklerin uyumu ile dekore edilmiş odalarda tercih edilir.

Rölyef tablo fiyatları, model ve desene göre farklılık göstermekle beraber her zevke ve her bütçeye uygun modelleri Vivense'nin ilgili kategorisinde bulabilirsiniz. Kağıt rölyef tablo fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Vivense'nin Rölyef kategorisini inceleyebilir ve birbirinden şık dekoratif tabloları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tabloyu internetten evinize doğrudan sipariş verebilir veya Türkiye'nin birçok farklı noktasında bulunan Vivense Showroom'larını ziyaret ederek son kararınızı verebilirsiniz. Ayrıca Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Siz de Vivense'ye gelin ve farkı hissedin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL