FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
1 Ürün

Retro, aslında günlük hayat içerisinde sıklıkla rastladığımız ve geçmişin izlerini taşıyan bir stildir. Kültürel olarak eskimiş veya modası geçmiş bir akımın günümüzde tekrar yaygın bir hale getirildiği bu akım, retro yemek odası takımları şeklinde veya retro koltuk takımları gibi çeşitlendirilmiş ürünler halinde, kendisini göstermektedir. 1950'li ve 1980'li yılların izlerini taşıyan bu yeni dekorasyon stili, Vivense ürünlerinde de farkını ortaya koymaktadır.

En az 15-20 yıl öncesinin izlerini taşıyan yemek odası takımları retro, günümüz teknolojiyle birleştiğinde şahane bir şekilde evinizi renklendirmektedir. Sadece geçmişten belirli bir dönemi yansıtsa da eviniz canlılıktan nasibini almaktadır! Sıradan tasarımlardan sıkılanlar ve eskiye özlem duyanlar için bu popüler ürünler yani en retro yemek odası takımları, Vivense'deki görsellerle web sitesinin vitrinlerini süslemektedir. Sarı ve mavinin canlılığı, kahverenginin salaşlığı ve siyahın sarsılmaz özgüveni arasında seçim yapmak için Vivense'yi ziyaret edebilirsiniz.

Retro tarzda yemek odası takımları; ortadan açılır, sabit masa, karşılıklı bölmeli ve yandan açılır gibi geliştirilmiş seçeneklerle fonksiyonelleştirilmiştir. Beğendiğiniz ürünleri teslimat süresine göre listeleyerek, en kısa sürede ulaşan ürünün siparişini verebilir ve daha fazla beklemekten kurtulabilirsiniz.

Retro Yemek Odası Takımı Modelleri

Eskiyi anlatsa da modernlikten ödün vermeyen retro yemek odası takımı modelleri, nerede o eski günler dediğiniz akşamları kısmen evinize getirmektedir. Eski kokan modeller arasından model seçimi yapmak için doğal kaplama, MDF, masif, ahşap, lake ve suntalam ürünlere göz gezdirebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için telefon yoluyla veya Online Destek Hattı'yla yardım alabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

En Güzel Retro Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

En güzel retro yemek odası takımları ve fiyatları, hakkında en doğru bilgiye ulaşmak için telefonda beklemelere son verebilirsiniz. Bir tık uzağınızdaki Vivense, destek hattıyla sizi beklemekten kurtarmaktadır. Ürünler hakkında son bilgilere ve teknik bilgilere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Retro yemek odası takımları fiyatları, cebinizi yakmadan indirimleriyle gönül çelmektedir. Tv ünitesi, sandalyeler, duvar monteler, ayna, gümüşlük ve vitrin gibi birçok ürünü bir arada bulunduran takımlar, avantajlarla bezelidir!

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL