FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
11 Ürün

Ofislerde, cafelerde, iş yerlerinde ve görmeye alışık olduğumuz retro mobilyalar, 21. Yüzyılın içerisine hızla giriş yapmaya devam etmektedir. Koltuk takımları, yemek odası takımları ve diğer mobilyalar derken retro berjerler de oturma odası dekorasyonunun inatçı neferleri olarak boy göstermektedir.

Eski moda stilin ve retro tarzının en iyi yansıması belki de retro berjerlerdir. Latince de geriye doğru anlamı taşıyan retro kelimesi, belirli bir döneme ait geçmiş akımların tekrar moda haline gelmesidir. Bilinçli bir şekilde gerçekleştirilen bu durum mobilya sektöründe de adını sıkça duyurmaya başlamıştır. Renkli tasarımlar olan retro berjerler, her zaman olduğu üzere farklılığın adresi Vivense’deki yerini edinmiştir.

Retro Berjer Koltuklar

Ahşap ürünleriyle klasik tasarımı yaşatmaya devam eden, modern tasarımlarıyla çağın modasından ödün vermeyen ve retro tasarımlarıyla renkli dönemleri tekrar yaşatan Vivense, fonksiyonel mobilyalarla da kalitesini öne çıkarmayı başarmaktadır.

Oturma odanıza yeni bir nefes getirecek olan retro berjerler, retro berjer koltuklar ve retro berjer tekli koltuklar ile yeni/eski tarzlara hazır olun.

Tekli koltuk olarak nitelendirilmeyen, oturacak yeri geniş tutulmuş ve eski zamanlarda oturan kişiyi korumak amaçlı yapılmış kulak tasarımlarıyla retro berjerler, sadece evlerinizde kullanacağınız koltuklar değildir. Genellikle cafelerde ve mekanlarda yer bulmuş olan bu tasarımların çeşitli modellerine ve renk seçeneklerine Vivense’den erişebilirsiniz.

Retro Tekli Koltuklar

Retro berjer tekli koltukların, renk seçeneklerine bakılmak istenirse oldukça geniş bir ürün ağı olduğu söylenebilir. Hemen hemen her renkten retro berjer koltuk’un Vivense showroom’larında yer aldığı fark edilmektedir.

Yeşil, mavi, gri, hardal, turuncu, kahverengi, siyah, beyaz, bej, mor, lila, sarı ve kırmızı dahil olmak üzere karmaşık desenlerin hakim olduğu retro tekli koltuklara sahip olmak için showroom’larımızı bizzat ziyaret edebilirsiniz.

Retro Berjer Modelleri ve Fiyatları

Retro berjer modelleri; döner koltuklar, fitilli ürünler, kulaklılar, kılıflılar, TV& Dinlenme koltukları ve yataklı modeller olarak çeşitlenmektedir. Retro berjer fiyatları da bu bağlamda şekillenmektedir.

Orta sert, yumuşak ve diğer seçenekler arasından konfor kriterinizi kendiniz belirleyebilir ve tasarım harikalarına Vivense farkıyla ulaşabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL