FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Yatak Ölçüsü
  • Renk
  • Fiyat Aralığı
RANZA
  • TL
253 Ürün
+2
Yatak Ölçüsü Seçenekleri

Eviniz için her şeyi düşünen Vivense, ranza modelleri için de yanınızda. Onlarca farklı ranza modeli arasından çocuk ve genç odanız için ideal ranzayı bulabilirsiniz. Ranzalar , çocuk ve genç odaları için sık sık kullanılan ve yatak ihtiyacının yanı sıra aynı zamanda odada ekstra alan yaratan mobilyalar olarak bilinir.

Genellikle aynı odayı paylaşan kardeşler için ideal olan ranzalar, aynı zamanda dolaplı ranza olarak da tercih edilebilir. 2 kişilik ranza modellerinden seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda 3 kişilik ranza modellerinden de ihtiyacınıza göre tercihinizi kullanabilir, kalabalık çocuk odanızı kullanışlı ve şık olarak dekore edebilirsiniz. Çocuk odaları için çocuk ranzaları, genç odaları için de farklı dizayn edilen genç ranzaları modelleri Vivense'de evinizi süslemek için hazır.

Ayrıca ranza modellerinin yanında çocuk odası ve genç odası için ihtiyacınız olan diğer mobilya çeşitlerine de yine Vivense'den ulaşabilirsiniz. Çocuk odası takımları ve genç odası takımları size onlarca farklı alternatif sunuyor. Vivense, bütçenize en uygun ranza modelini bulmanız için ranza fiyatlarına göre akıllı arama yapabilme imkanı da sunuyor. Böylece ranza fiyatlarına göre en uygun ranzaları listeleyebilir, eviniz için olduğu gibi bütçeniz için de ideal ranza modeline anında ulaşabilirsiniz. Evinizi en az sizin kadar düşünen Vivense ile hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşacak ve çevrenizi daha yaşanır bir hale getireceksiniz. Unutmayın; çevreniz ne kadar güzelleşirse hayatınız da o kadar güzelleşir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL