Öne Çıkan Özellikler
Ürün Açıklaması
* Lavanta kokusuyla meşhur çok nadide çiçeklerden bir tanesidir.
* Yaygın olarak parfüm sektöründe kullanılmaktadır ama sağlık açısından birçok fayda sağlar.
* Özellikle sinir sistemi üzerinde olan olumlu etkileri anlatmakla bitmez.
* İçerdiği çok fazla miktardaki uçucu yağların ruh ve sinir sağlımıza katkıda bulunduğunu söylememiz mümkün.
* Lavanta kokusunun içerdiği hoş aroma sakinleştirici, dengeleyici ve rahatlatıcı etkiye sahiptir.
* Lavender visco yastık etkin lavanta kokusu ile, zihninizi arındırır, gerginliğinizi azaltıp rahatlatmanıza yardımcı olarak uyku kalitenizi artırır.
* Lavender ortopedik visco boyun yastığı, yatış esnasında boyun bölgesinde basıncı minimalize ederek, kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur
* Yastığın anatomik şekli boyun kaslarınızın rahatlamasına ve omurganızın doğru pozisyonda durmasına yardımcı olur.
* Her tür uyku sorunu için kullanılabilen Lavender ortopedik visco boyun yastıkları, özellikle boyun ağrısı, boyun fıtığı ve boyunda düzleşme gibi problemleri olan kişiler için tavsiye ediliyor.
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 29 Ocak-01 Şubat

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Kargoyla teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.