Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Tek Kapılı Gardırop 700 TL 1.400 TL
Çift Kişilik Açılır Ranza 2.760 TL 2.760 TL
Geçiş Modülü 470 TL 470 TL
İç Mimarın Notu
Gardırop, kitaplık, şifonyer ve çift kişilik yatak! Hepsini aynı duvara, bir arada yerleştirmek mümkün mü? Primer Çift Kişilik Akıllı Oda Seti’yle evet! Misafir ve genç odaları için değerlendirebileceğiniz bu set, tek başına pek çok ihtiyaca cevap verecek.
Ürün Açıklaması

* Takım içeriği; 2 adet tek kapılı gardrop, 1 adet çift kişilik açılır ranza, 1 adet geçiş modülünden oluşur.
* Kapalı halde dolap, açıldığında yatak görünümündedir.
* 1. Sınıf Melamin kaplı Yonga Levhadan üretilmiş olup, bağlantılar ve aksesuarlar da 1. sınıf malzeme kullanılmıştır. Minifiks bağlantılı olup modüler sistemde üretilmiştir.
* Melamin rengi beyazdır.
* Dolap kapaklarının hızlı kapanmasını ve çarpmayı engelleyici yavaşlatıcı mekanizma mevcuttur.
* Dolap çekmecelerinde teleskopik ray kullanılmıştır.
* Yastık ve yorgan tutucu mekanizma sayesinde açılıp kapanırken mekanizmaya etki yapmaz.
* Yatak modülleri İçerisinde kullanılacak yatakların max. 18cm Kalınlığında olmalıdır.
* Kapandığında (yorgan ve yastıkla beraber) yatağın işgal ettiği alan kullanıma açılır, mekan genişler.
* Gaz yaylı mekanizması vardır, güvenli ve kolay açmayı sağlar. Hareketini havalı amortisör sistemiyle sağlamaktadır.
* Hareketi sağlayan havalı amortisör sistemi yatağın aniden açılmasını engellediği gibi, kapatırken ağırlığını hissetmemenize yardımcı olur.
* Yatak Mekanizması metalden üretilmiş olup üzeri elektro statik boya kaplanmıştır. 140x190 cm. ölçülerinde ve maksimum 18 cm yüksekliğinde bir yatak uygundur. Yatak fiyata dahil değildir. Bu gibi bir kullanımda yatak kapağını kapattığınızda, üzerindeki yastık ve yorganında kalınlığıyla tam kapanmamış gibi durabilir. Uzun vadede bu şekilde kullanmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
* Double yatak 160-180 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ortalama kullanım ömrü 15-20 yıldır.
* Yataklı ürünler duvara monte edilmelidir.
* Yatak Ünitesi kurulumu yapıldıktan sonra gönyesi alınarak duvar bağlantılarının özenli şekilde yapılması gerekmektedir. Duvarlar içerisinde boşluk var ise doldurulmalı ve mutlaka dolu kısımlara sabitlenmelidir.
* Duvarların alçıpan olması durumunda kesinlikle duvar bağlantıları kiriş ve kolonlardan destek alınarak bu bölgelere bağlanmalıdır.
* Açılır kapanır yatak modülleri kesinlikle duvar bağlantısı yapılarak kullanılmalıdır. Bağlantı yapılan duvarın alçıpan yada duvarın boşluk kısmı olmaması gereklidir. Böyle bir yere denk gelmesi halinde kolon ve kirişlerden muhakkak destek alınmalıdır.
* Azami kg. sınırından daha ağır kişilerin kullanması istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Tek Kapılı Dolap
47,5 cm
56 cm
208 cm
Yataklı Dikey Modül
154 cm
38/204 cm
208 cm
Geçiş Modülü
23,5 cm
40 cm
208 cm

Video:

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 14-19 Şubat

Montaj: Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumunu Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.