Öne Çıkan Özellikler
İç Mimarın Notu
Pisa Kahve Köşe Koltuk, size ve evinize konforu ve birden fazla çözümü bir arada sunuyor… Sakin ama bir o kadar da güçlü görünümü ile etkin bir yaşam alanı ve estetik kullanım pratiğine sahip olacağınız köşe koltuk, ihtiyaca göre yatak olabilme özelliğinin yanında sandıklı olması nedeniyle bir düzenleyici fonksiyonuna da sahip. Renk alternatifleri ile özgür bir seçim şansı da sunan takım, kişisel tercihleri de ön planda tutuyor. Dilediğiniz renk ve desende yastıklarla zenginleştirebilir, sıra dışı kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Pisa Kahve Köşe Koltuk, mutlu başlangıçlar ve özgürlüğünden vazgeçemeyenler için kusursuz ve güçlü bir seçim...
Ürün Açıklaması

Pisa Köşe Koltuk sandıklıdır ve yatak olabilme özelliğine sahiptir.
Ürünün iskelet malzemesi kurutulmuş gürgen olup kullanılan sünger 28 dansitedir. İskelet içinde kaplama için 1. sınıf suntalam kullanılmıştır.
Oturum derinliği 68 cm, sırt 45 cm derinliğindedir.
Silinebilir kumaş kullanılmıştır.
Bu ürün tercihinize göre görsellerde görülen kumaş örnekleri ile üretilebilir.
Ürünün ana gövdesinde "Rüya 44", kırlentlerde "103 (Desenli)","Rüya 128 (Pudra)","Rüya 57 (Sütlü kahve) ve "Rüya 54 (Mor)" kodlu kumaşlar kullanılmıştır.

Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 15-20 Şubat

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Ürün Boyutları Genişlik Derinlik Yükseklik
292/295 cm 88 cm 82 cm
Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.