FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Seperatör, evinizin bir bölümünü farklı bir amaçla kullanmak istediğinizde veya evinizin bir bölümünü farklı bir şekilde dekore etmek istediğinizde odalarınızı bölmelere ayırmanızı sağlayan ev eşyasına denir. Aynı zamanda paravan da denilen bu eşyalar ile evinizin bütünlüğünü bozmadan farklı kullanım alanları elde edebilirsiniz. Vivense geniş seçenek yelpazesi ile en güzel paravan modellerini sizlere sunuyor.

Ahşap seperatör ile evinizi dekoratif bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Eğer sizin de evinizde "keşke bu ev tasarlanırken şöyle olsaydı.” dediğiniz gereğinden fazla büyük bir odanız varsa ve oda bölme işlemi için bir yığın inşaat ve maddi yük altına girmek istemiyorsanız seperatör modelleri tam size göre. Oda bölme panelleri kullanarak odanızı istediğiniz gibi bölümlere ayırabilir ve görüntü kirliliği yaratmadan özel kullanım alanları yaratabilirsiniz. Dekoratif paravan veya başka bir deyişle dekoratif seperatör ile oda bölme işlemini avantaja çevirebilir ve hem yeni kullanım alanları elde ederken hem de dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Oda bölme panelleri arasında plastik paravanlar görece daha ucuz paravan sınıfına girerken ahşap paravan görece daha pahalıdır. Vivense sitesinin arama özelliklerini kullanarak seperatör fiyatları veya paravan fiyatları özelliklerine göre sıralama yapabilir ve Vivense'nin sizler için özel olarak seçtiği ürün yelpazesinden size ve bütçenize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Oda bölme sistemleri geniş ürün yelpazesi ile Vivense'de sizleri bekliyor. İsterseniz internet sitemiz üzerinden sipariş vererek ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz isterseniz de Türkiye'nin birçok noktasında bulunun Vivense showroom'larını ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri test edebilirsiniz. Üstelik Vivense showroom'larımızda bulunan anlaşmalı iç mimarlarımızdan dekorasyon önerileri de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL