Paraf'a Özel Vivense’de 10.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 5 Taksit, 75.000 TL Üstü Alışverişlerde Peşin Fiyatına 6 Taksit ve %6 indirim!Vivense’de %6 İndirim Fırsatıyla Vade Farksız 5 ve 6 Taksit! 

 

Bireysel kredi kartları ile 31 Mart 2024 tarihine kadar Vivense mağazalarından ve vivense.com ‘dan gerçekleştirilecek 3 taksitli harcamalar ile 75.000 TL üzeri 4 taksitli harcamalarda vade farksız +2 uygulanacaktır.

Paraf ile yapılan tüm işlemlerde %6 indirim verilecektir. İndirimden yararlanmak için ödeme ekranında Paraf’a özel olarak tanımlanmış PARAF6 kampanya kodunun girilmesi gerekmektedir. İndirim, kampanya kodu girildikten sonra sanal POS ekranında görülecektir. Ödeme indirimli hali ile gerçekleştirilecektir. Fiziki POS’larda ödeme, faturanın indirim uygulanmış hali ile gerçekleştirilecektir. + 2 taksit tüm 4 taksitli harcamalarda geçerli değildir. 4 taksitli işlemlerde 75.000 TL ve üzeri harcamalarda vade farksız +2 taksit verilecektir. 75.000 TL altında kalan 4 taksitli işlemler artı taksit kampanyasına dahil değildir. Artı taksit kampanyası 3 ve 4 taksitli işlemlerde geçerli olup taksit eklenmiş olarak 6 taksitle sınırlıdır. Ekstrede ya da işlem onaylandıktan sonra kredi kartına herhangi bir indirim yansımayacaktır.

Paraf kredi kartları, Parafly, Paraf Genç ile sanal ve ek kartlar kampanyaya dahildir.

Ticari kartlar, debit kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Paraf Para kullanılarak yapılan işlemler, iptal, iade ve transfer işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır.

%6 indirim kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez.

SARI FİYATLI ürünler, kargo ücreti ve kurulum bedeli kampanyaya dahil değildir.

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Hemen E-posta listemize kayıt ol, en güncel kampanyalar, yenilikler ve duyuruları ilk öğrenen sen ol.

Kampanyalardan haberdar olmak için Ticari Elektronik İleti almayı onaylıyor olacaksın.

Ayrıntılı bilgi için Müşteri Aydınlatma Metnini inceleyebilirsin.