• 150 TL ÜSTÜ KARGO BEDAVA!
Gösterim
1 Ürün Listeleniyor

Kaydıraklı Oyun Evi

Çocuk odaları için özel tasarlanan oyun parkı ranza modelleri, çocuklarınızın daha keyifli zaman geçirmesi için ideal yapıma sahiptir. Çocuk odalarına özel tasarlanan bu çocuk oyun çadırı çeşitleri, kapsamlı bir oyuncak özelliği taşımaktadır. Ranza görünümüne sahip kaydıraklı ranza, kendine bitişik kaydırak özelliği ile çocukların ev konforunda güvenli bir şekilde eğlenmesine olanak sağlar. Üst kısmında taşıdığı yatağı ile uyku ve dinlenme zamanlarında çocukların kullanabileceği şekilde rahat ve güvenilir olmaktadır. Kaydıraklı yatak alternatifi sayesinde hem dinlenme ve uyumaya uygun hem de kaydırak seçeneği ile çocukların rahatça inip çıkmasına müsait olmaktadır. Vivense kalitesi ile üretilen bu kaydıraklı yatak modelleri üzerinde çocuklar arkadaş grupları ile oyun oynayabilmektedirler. Çocuk oyun evi çevresinde bulunan metal korunaklar ve tepesini kapsayan çadır ile kullanışlı yapı sunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde çocukların güvenliğini de riske atmayan özellikler taşımaktadır.

Çocuk Oyun Evi Modelleri

Ön cephesinde yer alan metal merdiven ile çocukların kendi başlarına tırmanabilmeleri için ideal bir tasarıma sahiptir. Aşağı inmek isteyen çocuklar yine kaydıraklı ranza modelleri sayesinde kayarak kendi başlarına zemine inebilmektedirler. Kaydıraklı çocuk yatağı olarak da çocuk odalarınızda kullanabileceğiniz bu tasarım sayesinde çocuklarınız bireysel hareket kabiliyetlerini daha iyi geliştirecektir. Tepeye tırmanma, kayma ve oyuncaklarını yukarı aşağı taşıma ritüellerine olanak sunan kaydıraklı çocuk odası, çocuklarınızın kas gelişimi için de oldukça faydalı bir işleve sahiptir. Alt kısmında yer alan çadır özelliği çocukların iki grup halinde kolay uzlaşarak oyun oynayabileceği nitelikte tasarlanmıştır.

Oyun Evi Fiyatları

Kaydıraklı ranza fiyatları son derece uygun alternatifler ile sizlere sunuluyor. Hesaplı ödeme koşulları sayesinde çocuk odalarınızı avantajlı fiyatlar ile eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kaydıraklı çocuk yatağı, çocuğunuzun gelişimi için de son derece uygun özellikler taşıyor. Kaydıraklı çocuk odası çeşitleri en ucuz oyun çadırı alternatifleriyle hem cebinize hem de çocuklarınızın gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. Oyun evi fiyatları model seçeneklerine göre değişim göstermektedir. Vivense ayrıcalığı ile çocuk oyun çadırı, çocuklarınızın kaliteli zaman geçirmesi için onların zevkine hitap edecek renk ve desenler ile süslenmektedir. Oyun çadırı fiyatları avantajlı etiketler ile size alışverişi keyifli kılıyor.