Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Puf 153 TL 306 TL
Açılabilir Masa 784 TL 784 TL
İç Mimarın Notu
Mutfağınız dar olsa da Oslo Mutfak Masa Takımı'na mutlaka yer olmalı! İki adet puf ve bir katlanır masa, iç içe toplanıp, sadece 44 cm'lik bir alana sığıyor. Üstelik çatal-bıçak takımlarını yerleştirebileceğiniz bir çekmecesi de var. Kendisi küçük, fonksiyonu büyük bu takımı, hafife almayın.
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği1 adet açılabilir masa ve 2 adet puftan oluşmaktadır.
Masa MalzemesiGövde ve açılan kanatlar lefkas meşe rengi melamin kaplı yonga levhadan üretilmiştir. Masanın her iki tarafında MDF üzeri lake cilalı çekmeceler bulunmaktadır. 
Masa FonksiyonuMasa tablası her iki kenardan açılabilir
Puf ve Bank MalzemesiKayın masif malzeme üzerine cila yapılarak üretilmiştir.
Kumaş ÖzelliğiYumuşak dokulu ithal kumaş kullanılmıştır. - %100 polyester malzemeden üretilmiştir.
Kumaş BakımıSilenebilir kumaştır.
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.
Ek BilgilerDönebilen tekerlekler sayesinde, rahatlıkla hareket ettirilebilir. 


Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Masa
44/140 cm
70 cm
75 cm
Puf
35 cm
35 cm
45 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 26 Şubat-01 Mart

Montaj: Kurulum müşteriye aittir.

Teslimat Türü: Kargoyla bina önü teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürünün teslimatı 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.