Operasyonel Bilgiler

 

 Teslimat Yapılan İllerTahmini Teslimat Tarihi / Montaj / Teslimat Türü / 2 Yıl Garanti / Ücretsiz Teslimat İmkanı / İptal Şartları / İade Şartları

 

Teslimat Yapılan İller

Vivense olarak Türkiye'nin 81 iline de teslimat yapıyoruz. Sadece kargo ve nakliye şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)

 

Tahmini Teslimat Tarihi

Sitemizdeki ürün içeriklerinde belirtilen teslimat süreleri “maksimum süre” olarak belirlenmiştir. Çok acil teslimat istenen durumlar için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35'den (09:00 -18:00) bizimle iletişime geçebilirsiniz, kesin olmamakla birlikte üreticimiz ile görüşülerek ürünün hazırlanma aşamasında hızlandırma konusunda yardımcı olunabilir ancak teslimat iliniz burada yine önemlidir.

 

Montaj/Kurulum

Sitemizdeki ürünlerin kurulumu ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Ürün detay sayfasında;

-        Kurulum müşteriye aittir.

-        Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.

-        Kurulum gerektirmemektedir. 

seçenekleri bulunmaktadır.

Ürün detay sayfasında 'Kurulum ücretsiz olarak Vivense tarafından yapılacaktır.' İbaresi olan ürünlerimizin montajını Türkiye’nin 81 ilinde kendi kurulum ekibimiz ya da anlaşmalı olduğumuz profesyonel kurulum ekipleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Ürün detay sayfasında 'Kurulum müşteriye aittir.' İbaresi olan ürünlerimizin kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Teslimat Türü

Sitemizdeki ürünlerin teslimat türü ürünlerin hassaslığı ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda kargo ve nakliye olmak üzere 2 şekilde teslimat yapmaktayız. Almak istediğiniz ürünün ürün detay sayfasının “Teslimat Detayları” başlığı altında ürünün kargo ile mi nakliye ile mi gönderileceği belirtilmektedir.  Bu başlıkta kargo ile gönderilen ürünler için "Kargo ile Teslimat", nakliye ile gönderilen ürünler için "Randevulu Teslimat" yazmaktadır.

Nakliye ile yapılan teslimatlarda ürünleriniz İstanbul'da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, İstanbul dışında ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)

Bugüne kadar 81 il ve 700'ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

2 Yıl Garanti

Ürünlerimiz Vivense'ye ait bir fabrikada değil, alanında uzman, çok uzun yıllardır mobilya sektöründe faaliyet gösteren üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. İnegöl'de kurmuş olduğumuz operasyon merkezimizde tüm bu ürünlerin son kontrolleri, kendi kalite kontrol ekibimiz tarafından yapılıyor. Bu sebeple sitemizde gördüğünüz tüm ürünler Vivense tarafından 2 yıl garanti ile güvence altındadır.

 

Ücretsiz Teslimat İmkanı

Kargo ile giden ürünleri içeren; 100 TL altındaki sepetler için 6 TL kargo ücreti alınırken, 100 TL ve üstü sepetler için kargo ücretsizdir.

Nakliye ile gönderilen ürünlerde ise belirli il ve ilçelere 1500 TL ve üstü sepetlerde ücretsiz teslimat yapılmaktadır. (Linkteki tabloda A bölgesinde olan ve 1500 TL üstü sepetlerde teslimat ücretsizdir.)

Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Nakliye ücreti, siparişinizin içinde bulunan nakliye ile gönderilen ürünün sitedeki satış fiyatı üzerinden hesaplanır. Örneğin;

Teslimat adresi Adıyaman.

Nakliye ile giden ürünün satış fiyatı: 2500 TL

Alınacak nakliye bedel; yukarıdaki listeye göre Adıyaman D bölgesindedir ve 2500 TL sepet tutarının D bölgesindeki oranı %18'dir. Bu ürün için 2500 * %18 = 450 TL nakliye bedeli alınır.

 

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.

İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için ürün size gelmeden hazırlanma aşamasında, siparişinizden cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.

Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).

Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü ücretsiz iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).