FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
33 Ürün

Düzenli bir iş yeri için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri de ofis masa takımlarıdır. Gösterişli makam odası ofis mobilya tasarımları sayesinde iş prestiji daha sağlam bir imaj oluşturmaktadır. Her iş yerinin konsept ve düzeni farklıdır bu nedenle ilgiye sunulan ofis takımları da her kullanıcının tercihine göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Ofis ortamında ihtiyaç duyulan görünümü ve kullanımı sağlamak için birbirinden şık tasarımlar hazırlanıyor. Yönetici takımları, yöneticilik konumunda bulunan kişilerin kullanım ihtiyacına hitap etmektedir. Müdür odası takımı olarak ön plana çıkan masa, sehpa ve dolap gibi setler de evrak ve dosya saklamaya müsait özellikleri ile ilgi görüyor. Tüm iş yerlerinde ve resmi kurumlarda en ihtiyaç duyulan unsurlardan biri de makam masa takımı alternatifleri olmaktadır. Vivense farkı ile üretilen ofis makam takımı çeşitleri kurumsal firmaların ve devlet dairelerinin ihtiyacına hitap ediyor.

Ofis Masa ve Makam Takım Modelleri

Her kullanıcının zevkine uygun tasarlanan makam odası modelleri, sehpa, çekmece, dolap gibi farklı ve kullanışlı parçalar ile takım haline getirilerek satışa sunulmaktadır. Renk bakımından krem, kahve, beyaz, gri ve daha birçok alternatif içeren makam takımı çeşitleri ilgi çekici görsellikleri ile de dikkat çekiyor. Metal parçalar ile desteklenen makam takımları, kullanıcıların görsel zevkini de dikkate alan uzman tasarımcılar tarafından üretiliyor. Şirket ve holding çalışanlarının kullanımına uygun olarak imal edilen ofis masa takımı çeşitleri de zengin özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Ofis Masa ve Makam Takım Fiyatları

Hesaplı fiyatlar ile kullanıcı zevkine sunulan modeller, simetrik ölçülerde ofis şıklığını tamamlayacak nitelikte hazırlanıyor. Ofis masa takımı fiyatları oldukça uygun ve avantajlı olarak satışa sunulmaktadır. Ofis masa takımı seçenekleri kullanıcıların düzenli bir iş prensibi edinmeleri açısından çekmece, raf ve sehpa alternatifleri içeren parçaları ile de kullanışlı hale geliyor. Ofis takımları fiyatları cep yormayan etiketler ile dikkat çekmektedir. Vivense ayrıcalığı ile üretilen ucuz ofis takımları iş yerleri, devlet daireleri ve kurumsal firmalar için olmazsa olmaz bir ihtiyaç olarak dikkat çekiyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL