FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
8 Ürün

Ofis konforu ve şıklığı için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri olan misafir koltuğu ve kanepe takımları, farklı ve zengin tasarım yelpazesi ile dikkat çekiyor. Ofisinize gelen misafir, müşteri ya da iş ortaklarınızı ergonomik yapıya sahip büro oturma grupları ve ofis kanepe takımı çeşitleri ile ağırlayabilirsiniz. Misafir perverliğinizi ofis koltuk takımı ve ofis oturma grubu modelleri sayesinde en kaliteli stil ile gösterebilirsiniz. Dayanaklı aynı zamanda sırtı kavrayan yaslanma kısmı ve metal malzeme ile üretilen esnek file görünümünde arkalıkları ile oldukça kullanışlı modeller tercihinize sunuluyor. Modern ofis tarzına hitap eden misafir bekleme koltukları sayesinde ofis, iş yeri, makam odası ve konuk ağırlama amaçlı hazırlanan odalarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ofis Koltuk ve Kanepe Modelleri

Bekleme koltuğu çeşitleri son derece zengin bir yelpaze ile kullanıcı hizmetine sunulmaktadır. Ofis deri koltuk takımı, kuaför bekleme koltukları, ikili ofis koltuğu, 3’lü bekleme koltuğu, büro kanepeleri ve daha başka birçok zengin alternatif dikkat çekiyor. Parlak deri ve mat deri görünümüne sahip misafir koltukları ve bekleme kanepeleri şık tasarımlar ile de ön plana çıkmaktadır. Tasarım bakımından da oldukça gösterişli olan bu ürünler, metal ayaklıklar ile dayanıklılık kazanıyorlar. Kendinden sehpalı <bekleme koltukları sayesinde özel klinik, kuaför ve özel ofislerde misafirlerinizi çok daha rahat ağırlayabiliyorsunuz. Bazı modeller ahşap ayaklar ile desteklenirken bazı modeller farklı metal tasarım ayaklar ve dayanaklar ile güçlendiriliyor.

Ofis Koltuk ve Kanepe Fiyatları

Ofis koltuk takımı fiyatları da modeller gibi farklı ve her cebe hitap eder niteliğe sahip. Üçlü bekleme koltukları ve çoklu bekleme koltukları ile kalabalık misafir, müşteri ve iş ortaklarınızı konuk edebilirsiniz. Üstelik avantajlı bekleme koltuğu fiyatları ve ofis deri koltuk takımı fiyatları sayesinde hesaplı alışveriş de yapmak mümkün. Vivense’nin kendine özel kalitesi ile üretilen Ofis Koltuk ve Kanepe Fiyatları ile online alışveriş keyfinin de tadını çıkarabilirsiniz. Kendinden minderli ve yastıklı koltuk çeşitleri bekleme odaları için ideal konfor ve kalitede üretiliyor.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL