Ürün Özellikleri
Ek Bilgiler NEOstill Ayna Çerçeveli Temperli Cama UV Baskı Tablo T219 *Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır. *Ölçüler: Genişlik:70 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 3,2 cm Genişlik: 30 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 3,2 cm Genişlik: 30 cm Yükseklik: 70 cm Derinlik: 3,2cm *Malzeme: Temperli cam, Flotal-E ayna, lamine profil çerçeve ve UV baskı *Temperli cam: darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklı, mukavemeti yüksek, kırıldığında tehlike yaratmayan güvenli camdır. İleri teknoloji ile ısıl işleme tabi tutularak normal camın direnci arttırılır. *Temperli cam kırıldığında, keskin olmayan küçük parçalara ayrılır. Dolayısıyla insan sağlığı ve güvenliği için tehlike yaratmaz, güvenlidir. *Ultraviole baskı, yüksek kalitede bir baskı çeşididir. Net bir görüntü ve canlı renkler sağlarken, güneş ışınlarından da etkilenmez. Baskıda kullanılan görseller lisanslı ve yüksek dpi çözünürlüktedir. *Şişecam’ ın ekolojik Flotal-E aynası, TS EN 1036-1standardındadır. Yüksek atmosferik neme dayanıklıdır. Diğer aynalara göre daha parlak bir görüntüye sahiptir. Yüksek ışıl yansıtma özelliği ile daha berrak,net ve doğal bir görüntü sunar. Garantilidir. *Ürün, taşıma esnasında hasar görmemesi için özel olarak ambalajlanır. Petek panel olarak adlandırılan mukavemeti çok yüksek özel ambalaj malzemeleri ve köşelikler ile desteklenir. 1.Sınıf karton koliye konur. Son olarak da ürün paketinin sudan ve dış etkenlerden zarar görmemesi için shrink makinesinde naylon ile kaplanır. *Aynalı tablo kullanıma hazır olarak gönderilir. Duvara asmak için kullanılabilecek dübel ve vidalar, tablo ile birlikte gönderilir. *Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. *Ürün tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Ürün kargodan teslim alınırken mutlaka kontrol edilmesi, hasarlı paket veya ürün teslim alınmamalı ve kargo yetkilisine hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Hasar tespiti yapılan ürünlerin ücretsiz değişimi ve iadesi yapılabilmektedir.
Ürün Boyutları
  Genişlik Derinlik Yükseklik
ÇERÇEVE 70 cm 3.2 cm 50 cm
ÇERÇEVE 30 cm 3.2 cm 70 cm
ÇERÇEVE 30 cm 3.2 cm 70 cm
Bu Ürün Showroomda Yok Ama…

Benzer modellerin tüm materyallerini görmek ve deneyimlemek istersen, iç mimarlarımız seni showroomlarımızda bekliyor.

Showroomlarımızı yakından tanımak ister misin? >
Teslimat ve Kurulum

Planlanan Teslimat : 11-16 Ağustos

Bu ürünün paket hacmi 30 desi üzeri olduğu için, yasa gereği kargoyla bina kapısında teslim edilir. Detaylı bilgi >

Bu ürünün teslimatı ücretsizdir.

Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Detaylı bilgi >

Ödeme ve Taksit

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Masterpass altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Havale, kredi ve banka kartı, nakit, parçalı ödeme seçenekleriyle Vivense.com üzerinden ya da showrooma gelerek sipariş oluşturabilirsin.

Detaylı bilgi >
Satış Sonrası Destek

Uzun uzun düşünmene gerek yok! Eğer siparişinden sonraki 3 gün içinde kararını değiştirirsen, siparişini tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.

Detaylı bilgi >
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL