FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Kategoriler
  • Fiyat Aralığı
MY HOME HALI
  • TL
61 Ürün
+1
Ölçü Seçenekleri
My Home Halı
Halı seçimi yapmak kişinin bütçesine ve çoğu zaman da evinin dekorasyonuna uygun olup olmadığıyla ilgilidir. Önce bütçenize uygun bir fiyat aralığına karar verdikten sonra halıyı kullanacağınız odanın büyüklüğünü, renkleri ve odadaki mobilyaları göz önünde bulundurun. Seçeceğiniz halının tüm bu unsurlara uygun olması gerekir. My home halı modelleri aradığınız halıyı bulmanıza yardımcı olacak ve evinizi bambaşka bir havaya sokacakVivense.com adresinden seçip, hızlıca satın alabileceğiniz My home halı modellerinin birden faza tarza hitap eden modelleriyle evinizin dilediğiniz alanında yenilik yapabilirsiniz. My home halı fiyatları da kalitesine ters orantılı olarak oldukça düşük bütçeyle bile sahip olabileceğiniz seviyededir.
Uzun yıllar kullanım garantisi veren şık tasarımları sayesinde evinizde şık değişiklikler yapabilirsiniz. Halı seçerken renk seçiminde ise yine mobilyaları ve zemini düşünerek karar vermelisiniz. Evdeki dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan halıların bakımına da önem verilmesi gerekir. Haftada bir elektrikli süpürge ile çok bastırmadan süpürebilir, 2 haftada bir ise halı şampuanı kullanarak nemli yumuşak bir bezle yine halıya çok baskı uygulamadan silebilirsiniz. Kuruması için ise kendi haline bırakabilir veya güneşin direkt gelmediği bir bölümde kurutabilirsiniz.
My home mağazaları Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi My home Modoko ve My home Masko şubelerinde bulunmaktadır. Dilediğiniz mağazadan halı seçiminizi yapabilir evinizi yenilemenin tadını çıkartabilirsiniz. My home halı fiyatları bütçenize uygun olması ve zaman zaman gerçekleşen indirim kampanyaları sayesinde de size fırsatlar sunabiliyor. Siz de çok vakit kaybetmeden evinizi yenilemeye ve yaşam alanlarınızdaki adımlarınızı renklendirmeye başlayın. My home halı avantajıyla üstün kalite ve güvenilir ürünlerin tadını çıkarın. Üstelik esnek ödeme imkânları ve indirimli fiyatlar avantajıyla.
Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL