FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
0 Ürün

Hayatınızın en önemli alanlarını oluşturan parçalar, şüphesiz mobilyalardır. Farklı dokularda ve çeşitlendirilmiş renk seçenekleri içerisinde en dikkat çekici ve özgün tasarımlara sahip olan ürünlerse, Vivense showroom'larında kendisine yer edinmiştir. Modern bir yaşam stilini evinize taşıyan ve dinamik bir profile sahip olan Vivense mutfak köşe takımları, mutfağınıza özgünlük katmaktadır.

Mutfakların değerlendirilmesi en zor olan kısımları olan köşeler için çok şık mutfak köşe takımları geliştiren Vivense, kendi tasarım çizgilerini mutfak köşe takımlarında da devam ettirmektedir. Evinizi özgürleştiren tasarımlarıyla Vivense, her mutfak için ürettiği dekorasyon çözümleriyle mutfaktaki yaşam alanınızı keyiflendirmenize yardımcı olur.

Mutfak Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımları için de diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi farklı dekorasyon seçimlerine ve isteklerine uygun ürünler tasarlayan Vivense, köşe mutfak takımları için de renkli ve canlı tasarımları sizlerle buluşturmaktadır. Vivense, mutfak köşeleri için retro ürünler arayanlar için geliştirdiği hardal rengi retro köşe takımının yanı sıra daha renkli, canlı ve hareketli Dori mutfak köşe takımı ile farklı alternatifleri bir arada sunuyor. Mürdüm, kırmızı, turkuaz ve krem turuncu renk alternatifleri ile sizlerin beğenisine sunulan Dori mutfak köşe takımı, Vivense'nin en renkli ürünleri arasında yer alıyor.

Mutfak için köşe takımları, arayışınızın ilk durağı haline gelen Vivense'de her mutfak için özel bir çözüm gerçekleştirmektedir. Genişletilmiş ve uzman hizmetlerle, mutfağınız sadece size has bir görünüm kazanmaktadır. Mutfağınızın köşesinde mütevazi bir görünüm kazanan fakat bir o kadar şık mutfak köşe takımları, sizler için tasarlanmıştır. Süper fırsat seçenekleriyle listelenmiş ürünlerden mutfağınız için en uygun köşe mutfak takımını canlı renk seçeneklerini değerlendirerek alabilirsiniz. Süper fırsatlar, belirli ürünler için avantajlı fiyatlandırmalar içerir. Böylece dilediğiniz takıma, daha uygun koşullarda sahip olabilirsiniz. Mutfağınızı canlandıran mutfak takımları köşedeki yerini bulduktan sonra, siz de mutfağınızdaki aydınlanmayı gözle görülür bir şekilde hissedebilirsiniz.

Köşe mutfak takımları için masif bir görünüm elde etmek isteyenler için Corner mutfak masa setini sizlerin beğenilerine sunan Vivense, bu tasarımında bulunan bench ile mutfağınıza ayrı bir hava katmanızı sağlıyor. Ahşabın dokusu ve kalitesinden vazgeçemeyenler, mutfaklarında daha ağır desenlere yer vermek isteyenler için geliştirilmiş Hero ahşap köşe takımı, Vivense mutfak köşe takımı modelleri içerisinde en özel masa, ayak ve kolçak tasarımına sahip modellerinin başında geliyor. Hero köşe mutfak takımı ile birlikte gelen bench de ağır görünümlü bu takımın sportif bir tamamlayıcısı olarak dikkati çekiyor.

Mutfak Köşe Takımı Fiyatları

En ucuz mutfak köşe takımları; sizi eskilere götüren yüksek deri sandalyelerle, bar havası taşıyan oval Gloria taburelerle, mutfak masa setleriyle, renklerin asiliğini yansıtan masa/sandalye takımlarıyla ve hemen teslim olanaklarıyla fırsatları ve tasarımın mükemmelliğini ayağınıza getirmektedir.

Ürettiği kaliteli dekorasyon ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunan Vivense, daha kaliteli bir yaşam alanı elde etmeniz için isteğinize yönelik tasarımlar geliştirir. Evinizin en keyifli noktalarından biri olması için ürettiği mutfak dekorasyon ürünlerini, tamamen sizin ihtiyacınız doğrultusunda geliştiren Vivense, kendi tasarım çizgisini tüm ürünlerinde korumaktadır. Vivense'nin sunduğu mutfak köşe takımlarını incelemek ve mutfak köşe takımı fiyatları hakkında bilgi edinmek için tüm Vivense mağazalarını ve Vivense internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve zevkli mutfak dekorasyon ürünleri ve köşe mutfak takımları Vivense mobilya mağazalarında sizleri bekliyor.

Mutfak köşe takımı modelleri, sadece sizin için ve eviniz için tasarlanmaktadır. Mutfak köşe takımı modeleri ve fiyatları, bunlar ışığında belirlenerek en iyi hizmeti almanız amaçlanmaktadır.

En ucuz mutfak köşe takımları fiyatları için onlarca mağaza gezmenize gerek yok! Sadece fırsatları kovalayarak oldukça kârlı çıkacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Hemen teslim seçenekleri, ücretsiz kargo hizmetleri, randevulu teslimat ve iç mimar desteğiyle mobilya satın almak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Kendinizi ucuz mutfak köşe takımları fiyatları ile hayal edebilirsiniz. Mutfak köşe takımları ve fiyatları cazip seçenekler vaat etmektedir.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL