Öne Çıkan Özellikler
Takım Parçaları
Parçalar Birim Fiyat Adet Toplam Fiyat
Orta Tekli Modül 1.259 TL 3.777 TL
Relax modül 2.115 TL 2.115 TL
Kollu Tekli Modül 1.619 TL 1.619 TL
Köşe Modülü 1.879 TL 1.879 TL
Ahşap Müzik Konsolu 2.120 TL Takıma Ekle
Kollu Tekli Modül (Dinlenme Mekanizmalı) 2.679 TL Takıma Ekle
İç Mimarın Notu
Dinlenme, uzanma ve keyif mabedi; Miranna Köşe Koltuk Takımı. Rahatına düşkünlerin vazgeçilmez tercihi! Modüler yapısı, nubuk kumaşı, eğimli yumuşak oturumu ve boynu destekleyen sırt minderleri… Her biri konfordan ödün vermemek için tasarlandı! Tazelenip, yenilenmek isteyenler bu köşeye çekilmeli...
Ürün Açıklaması
Takım İçeriği Takım içeriği, 1 adet Relax modül, 3 adet orta tekli modül, 1 kollu tekli modül ve 1 adet köşe modülünden oluşmaktadır. Ahşap müzik konsolu ve kollu dinlenme modülünü ek ücret ile satın alınabilir.
Kumaş İçeriği Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Özelliği İthal nubuk kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.
Fonksiyonellik Mekanizmalı koltukta; USB, Bluetooth ve Aux girişleri bulunmaktadır.
İskelet Malzemesi Gürgen, kontra, kayın ve OSB den oluşmaktadır.
Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.
Oturum Minderi Malzemesi 36 dansite HR sünger kullanılmıştır
Sırt Minderi Malz. Elyaf malzemeden üretilmiştir.
Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.
Demonte Parçalar Modüller arasında kanca sistemi vardır. Modülleri dilediğiniz gibi kombinleyebilir veya ayrı alanlarda kullanabilirsiniz
Ek Bilgiler Tekli Kollu modüle dinlenme mekanizması eklenebilir. Mekanizma 140 dereceye kadar elektronik olarak açılabilme özelliğine sahiptir.
Domingo serisi kumaş kullanılmıştır.Ölçüler

Modül
Genişlik
Derinlik
Yükseklik
Uzanmalı Modül
92 cm
160 cm
92 cm
Orta Modül
78 cm
90 cm
92 cm
Köşe Modül
102 cm
90 cm
92 cm
Müzik Modül
45 cm
90 cm
60 cm
Kollu Mekanizmalı Modül
102 cm
90 cm
92 cm
Teslimat Detayları

Teslimat Yapılan İller: Tüm Türkiye

Planlanan Teslimat Tarihi: 21-26 Şubat

Montaj: Kurulum gerektirmemektedir.

Teslimat Türü: Randevulu teslimat

Garanti Koşulları

Vivense'den aldığınız mobilyalar 2 yıl garanti altındadır. Garanti kapsamında oluşacak sorunlar Vivense tarafından giderilecektir. Bu süreçte Vivense Müşteri Hizmetleri (0850 480 25 35) sizlere yardımcı olacaktır. Garanti süresi teslimat tarihinden itibaren geçerlidir.

İptal/İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişinizi herhangi bir durumdan dolayı iptal etmek durumunda kalmanız halinde tabii ki size yardımcı oluyoruz. Öncelikle önemli olan siparişinizde herhangi bir özelleştirmeye (özel renk, kumaş, ölçü vs.) gidilmemiş olmasıdır.
İptal şartlarına uyan tüm siparişleriniz için, ürünün üretim süresinin dolmasına 2 gün kalana kadar ücretsiz cayma hakkınız vardır. Bu talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz.
Talebiniz alındıktan sonra ücret iadeniz 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Şartları

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
Ürünün üretiminden kaynaklı bir sorunu var ise 30 gün içerisinde ürününüzü iade edilebilirsiniz (iade şartlarına uygun olarak).
İade talebinizi (0850) 480 25 35'i arayarak (09:00 -18:00) ya da info@vivense.com'a mail atarak müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. İade sürecinde çalışanlarımız size yardımcı olacaklardır.

Teslimat Bölgeleri
Teslimat Detayları

Bu ürünün teslimatı Türkiye’nin 81 iline nakliye ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır. (Örneğin: İstanbul-Adalar, Çanakkale-Bozcaada, Çanakkale-Gökçeada ilçeleri)


Ürün İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa’da kendi ekibimiz ve araçlarımızla, bu iller haricindeki illerde ise anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile evinize, odanıza kadar taşınmaktadır. (Ürününüz herhangi bir özel kampanya kapsamında değilse. Örneğin: Bina önü teslimat kampanyası)


Ürünün teslimatı 1500 TL üzeri alışverişlerde İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Bursa ve Samsun illerinde tüm ilçelere ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde nakliye gönderi fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.


Bugüne kadar 81 il ve 700’ün üzerinde ilçeye ürünlerimizin teslimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.


Kurulum Detayları

Bu ürünün kurulumu müşterilerimize aittir. Ancak dilerseniz İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Sivas illerine özel kurulum hizmeti satışımız vardır. Alacağınız ürünün kurulum zorluk derecesine göre kurulum bedelleri değişir. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz (0850) 480 25 35 ile iletişime geçebilirsiniz.