FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
27 Ürün

Metal tablo, ev dekorasyonunda şıklık yaratan ve son zamanlarda popülerleşmiş modern bir dekoratiftir. Metal duvar panosu, diğer tablo modellerinden farklı olarak çerçeve ile resmi bir araya getiriyor yani çerçeve resmin kendisi haline geliyor. Çerçevenin kendisine şekil verilmesiyle oluşan bu tablolar, sıklıkla siyah metal renginde olup birçok farklı desen ve şekilde bulunabilir. Özellikle 21'inci yüzyılın temel ögelerinden olan metal, evinizde gelecekten gelmişçesine bir hava yaratarak modernliğinize modernlik katacak.

Metal duvar tabloları, çerçeve ile resmin bütünlüğünden oluşabileceği gibi içerisine resim koyulabilen metal bir çerçeveden de oluşabilir. Metal pano, birçok farklı desenlerde bulunabileceği gibi zevkinize göre sizin için anlamlı olan modeli seçebilirsiniz. Ünlü karakterler, müzik grupları, anlamlı sözler ve dekoratif simgeler şeklinde bulunabilen dekoratif metal pano ile eviniz için hem estetik hem de anlamlı bir eşya edineceksiniz. Metal kabartma tablo asılırken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Dekoratif metal tablo, odanızın dekoratif bütünlüğe ile uyumlu olmalıdır. Ayrıca tablonuzu astığınız yerde odanızın estetik görüntüsü açısından büyük bir önem taşır. Metal tabloyu astığınız nokta mobilyalardan yeterince uzak olmalıyken tavan ile arasında da belirli bir mesafe bırakılmalıdır. Özellikle tahta ve ahşap mobilyalar ile oldukça uyumlu olan metal panolar, modern ve klasik tarzın uyumundan doğan güzelliğini evinize yansıtacak.

Birbirinden özel metal tablo modelleri için Vivense'nin ilgili kategorisini ziyaret edebilir ve zevkinize en uygun seçeneği en uygun fiyatlarla edinebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli internetten sipariş verebileceğiniz gibi Türkiye'nin dört bir yanında bulunan Vivense Showroom'larına gelerek test de edebilirsiniz. Üstelik Vivense Showroom'larında anlaşmalı iç mimarlarımızdan ev dekorasyonunuz hakkında tavsiyeler de alabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için siz de Vivense'ye gelin.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL