FİLTRELE Filtreleri Temizle
  • Fiyat Aralığı
30 Ürün

Mekanizmalı koltuk takımları, işlevselliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Evinizde geçirdiğiniz keyifli anlar, televizyon karşısında bütün aileniz veya arkadaşlarınızla toplandığınız önemli günler ve daha önemlisi ihtiyaç duyduğunuz konforu tatmak istediğiniz her an, bir koltuk bazen en iyi destekçiniz olabilmektedir. Sadece sizin için değil, ağırladığınız kalabalık misafirler için de gereklidir. Kalabalık misafirleri, en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz ürünlere Vivense’de ulaşmak mümkün.

Oturma odası takımları, koltuk takımları, köşe takımları ve mekanizmalı koltuk takımı gibi birçok alternatifi, biz sizler için özel tasarımlarla sunmaktayız. Dilediğiniz seçeneğe erişebilir, tarzınıza ve bütçenize en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Oturma odası, evinizin en çok kullanılan alanı olarak özenle düzenlenmesi gerekli bölgelerdendir. Her bir detayın ince ince düşünülerek tasarlanması önemlidir. Detayları oluşturan en önemli unsurlarsa, kuşkusuz koltuk takımları olmaktadır. Kafanızda nasıl bir oturma odasına sahip olmak istediğiniz konusunda fikir birliğine varmanız önemlidir.

İşlevi ön planda tutanlar veya rahatlığını gözetenler için mekanizmalı koltuklar, en ideal seçenekler arasında yer edinerek kendi kabuğundan sıyrılan ürünler olmaktadır. Siz de konforunuz için mekanizmalı koltuk takımı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Koltuk takımları, dizayn etmek istediğiniz alana göre şekillenebilen ve o odanın atmosferine uyum sağlayabilen ürünler olmalıdır. Ayrıca kafanızdaki stille ve konforla bütünleşmiş olması da diğer önemli unsurdur. Oturma odasına ait koltuk takımları çeşitlerimiz: modern koltuk takımı, mekanizmalı koltuk takımı, retro koltuk takımı, ekonomik koltuk takımı, chesterfield koltuk takımı, country koltuk takımı, çağdaş koltuk takımı, premium koltuk takımı, yataklı koltuk takımı, klasik koltuk takımı, avangard koltuk takımı, çekyat kanepe takımı.

Oturma odanızda yer edinecek olan mekanizmalı köşe koltuklara yer açabilirsiniz. Birden fazla parçanın bir araya gelerek oluşturduğu bu karmaşık koltuk takımları, birçok fonksiyonel özellik bulundurmaktadır. Tilt mekanizmalar gibi koltuğunuzun rahatlığını ayarlayabileceğiniz çeşitli ekstra özellikler, sırt mekanizmalı koltuklarda yer edinmiştir.

Mekanizmalı Koltuk Modelleri

Mekanizmalı koltuk modelleri, arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi de mekanizmalı köşe takımları olmaktadır. Yapısı itibariyle L stili rahatlığın birinci perdesini oluşturmaktadır. Vivense konforuyla birleşmiş olan bu modeller hem şık hem de konforludur. Mekanizmalı köşe takımınız için siz de USB, Bluetooth ve Aux girişlerinin olduğu ve modüler kanca sistemleriyle dilediğiniz gibi ayrı ayrı kullanabileceğiniz veya isteğinize göre dizayn edebileceğiniz koltuklara sahip olabilirsiniz.

Beğendiğin ürünleri showroomda iç mimarlarımızla paylaşmak ister misin? Hemen üye ol, favori listeni oluştur! ÜYE OL
10 TL indirim kuponu için hemen üye ol! ÜYE OL